21.04.2015 17:35

Boğaziçi Caz Korosu Europa Cantat 2015’te Türkiye’yi temsil edecek

Boğaziçi Caz Korosu, Macaristan’ın Pécs kentinde düzenlenen Europa Cantat Festivali’ne katılabilmek için desteğinizi bekliyor.
BASIN BÜLTENİDİR


Boğaziçi Caz Korosu, her üç yılda bir düzenlenen ve bu yıl Macaristan’ın Pécs kentinde 100’den fazla koro, 3000’i aşkın katılımcı ile gerçekleşecek olan Avrupa'nın en büyük koro festivali Europa Cantat 2015'te Türkiye'yi gururla temsil etmeye hazırlanıyor.

Geçtiğimiz 5 yılda uluslararası arenada iki 'Dünya Şampiyonluğu' dahil olmak üzere sayısız başarıya imza atmış olan koronun, bu festivalde de ülkemizi en iyi şekilde temsil edebilmesi için sizlerin desteğine ihtiyacı var. Bu sebeple koro, Türkiye’deki kitlesel fonlama (crowdfunding) platformlarından Fongogo ile bir kampanya başlatıyor. Bu kampanya ile, kampanyanın koroya ait internet sayfasındaki ödeme sistemleri kullanılarak koroya destek olunabilirken, koronun sunacağı birbirinden ilginç hediyeler de destekçilerle buluşuyor.

Daha önce ABD, Almanya, Avusturya, Çin, Fransa, İtalya, Macaristan ve Bulgaristan gibi ülkelerde katıldığı yarışma ve festivallerde elde ettiği sayısız başarıyla ülkemizi gururlandıran Boğaziçi Caz Korosu uluslararası arenada bayrağımızı bir kere daha dalgalandıracak olmanın onuruyla herkesin desteğini bekliyor.

Destek vermek için
www.fongogo.com/p/bogazici-caz-korosu