27.10.2010 17:27

CALGON TABLET, ZUHAL TOPAL İLE BİRLİKTE CARREFOURSA İÇERENKÖY’DE GUİNNESS REKORU KIRIYOR!

BASIN BÜLTENİDİR.

20 yılı aşkın bir süredir Türkiye kireç önleyici pazarının liderliğini yapan Calgon, ünlü oyuncu Zuhal Topal ile birlikte kapalı alanda yapılan dünyanın en yüksek teşhiri ile yeni bir rekora imza atıyor. Calgon tablet, 6.5 metre yüksekliğindeki 45 bin özel Calgon tablet kutularıyla ortaya çıkacak dev piramit ile Guinness Rekorlar Kitabı’na girecek.

30 Ekim Cumartesi günü saat 14.00’de İçerenköy CarefourSA’da Calgon tablet kutularından oluşan dünyanın en büyük teşhir piramidi kuruluyor. Aynı zamanda Calgon’un tablet ürünlerinin lansmanının yapılacağı bu özel güne CarrefourSA ev sahipliği yapacak. Calgon’un Dev Piramiti, 30 Ekim- 3 Kasım 2010 tarihleri arasında İçerenköy CarefourSA’da tüketicilere sergilenecek.

Calgon kullanan kadınlar en çok Zuhal Topal’ı görmek istiyor…

Dev piramitin son kutusunu koyarak bir ilke imza atacak olan Zuhal Topal’ın Calgon tüketicilerine birde sürprizi olacak! 30 Ekim Cumartesi Günü, 14.00’de başlayacak olan aktivite de Zuhal Topal hayranları ile birlikte olacak, sohbet edecek, imza dağıtacak ve bol bol fotoğraf çektirecek. Rekora Zuhal Topal’ın programında evlenen yeni evli çift şahitlik edecek. Aynı zamanda CarrefourSA Alışveriş Merkezi, ilk kez gelin ve damatlıklarıyla bir çifti ağırlayacak.