17.03.2017 16:01

DeFactoJeans’ten yeni bir koleksiyon

DEFACTO’nun yeni reklam yüzleri Aras Bulut İynemli ve Hande Erçel’in birlikte oynadığı ilk reklam filmi yayına girdi. DeFactoJeans koleksiyonu için hazırlanan reklam filminde iki genç yıldızın birlikte yakaladıkları uyum ve eğlenceli performansları dikkat çekiyor. İlk olarak “denim-on-denim” reklam kampanyası filmi için kamera karşına geçen iki genç yıldızla DeFacto işbirliği bir yıl boyunca devam edecek.
2017 İlkbahar-Yaz jean koleksiyonu için hazırlanan kampanyanın reklam filmi Beykoz Kundura Fabrikası’nda kurulan 15 farklı sette ve Ali Demirel yönetmenliğinde çekildi. DeFacto reklam filmi için ilk kez birlikte rol alan ikili bir yıl boyunca pek çok sürprize imza atacak.

ERÇEL: DEFACTOJEANS VÜCUDU KUSURSUZ GÖSTERİYOR

Jeanlerle gece ve gündüz şıklığını rahatlıkla yakalayabildiğini ve stiline uygun farklı kombinler yapabildiği için gardırobunun vazgeçilmez parçası olduğunu vurgulayan Hande Erçel, “DeFactoJeans’in özel kalıplarına hayran kaldım. Vücuda göre şekil alan fitleri inanılmaz. Tam anlamıyla “cuk” oturuyor. Hem tasarımları çok şık duruyor, hem de özel kalıpları vücudu kusursuz gösteriyor. Baskılar, nakışlar ve danteller de bu yaza damga vuracak detaylar” dedi.

İYNEMLİ: FAVORİ PARÇAM PAÇA DETAYLI PANTOLONLAR OLACAK

Rahat hareket edebildiği ve içinde kendi gibi olabildiği kıyafetleri tercih ettiğini belirten Aras Bulut İynemli de “DeFacto’nun herkese “cuk” oturan jean koleksiyonunun rahat ve trendy tasarımlarını çok beğendim. Özel yıkamalar ve eskitmelerle kullandıkları renklere ve arkası baskılı gömleklere bayıldım. Özellikle paça detaylı pantolonlar benim favorim olacak” dedi.

İHSAN ATEŞ: HEDEFİMİZ DÜNYAYA JEAN SATMAK

Lansmanda işbirliği ile ilgili detayları paylaşan DeFacto CEO’su İhsan Ateş ise “DeFacto olarak her zaman genç kalmayı başaran, kendini yenileyen, şaşırtan bir markayız. Geçtiğimiz yıl jean pazarına iddialı bir giriş yaptık. Bir yıl içinde siparişlerimiz 4.5 milyon adede yükseldi. Yeni sezonda hem tasarımlarımızla hem de Aras ve Hande’yle yapacağımız projelerle gençliği, enerjimizi ve trendleri takip eden tarzımızı en iyi şekilde yansıtacağımıza inanıyorum. İşbirliğimiz 1 yıl boyunca sürecek ve birlikte birbirinden iddialı kampanyalar hazırlayacağız. Yıl içinde reklam filmleri haricinde başka sürprizlerimiz de olacak” diye konuştu.
İSTANBUL, (DHA)