1

FETÖ'den yargılanan hakimden şok ifadeler

2

Teröristlerin kabusu oldu!

3

Sevgilisini bıçaklayan kadın, çıplak çıktığı pencerede intihara kalkıştı

4

Evler işaretlenmişti... Ülkü Ocaklarından açıklama

5

Şehit korucu ile ilgili şoke eden gerçek!

6

PKK'nın üst düzey kadrosuna operasyon hazırlığı

7

O anne çelik yelekle götürüldü! İhaneti gören çocuğunu öldürülmüştü

8

'2003'te beni tehdit etti'

Fitch'ten Türkiye açıklaması

Kredi derecelendirme şirketi Fitch Türkiye’nin 2018 yılı için daha önce yüzde 4.1 olarak öngördüğü büyümesini yüzde 3.9’a düşürdü; 2019 için büyüme öngörüsünü yüzde 4.2 olarak açıkladı.

Aracı olanlar için haberler kötü! Zam geliyor

Benzinin litre fiyatında önceki gün yapılan 6-8 kuruş indirimin ardından, bu geceyarısından geçerli olmak üzere 8-10 kuruş zam geliyor.

Dolar'dan yeni tarihi rekor

Dolar, Merkez Bankası'nın dün dövizdeki hızlı tırmanışı durdurmak için bankaların fonlama maliyetlerini yükselten adımına karşın bugün ilk işlemlerde 3.98 lirayı da aşarak yeni tarihi rekor düzeye tırmandı. Merkez Bankası'nın bankaları ağırlıklı ortalama fonlama maliyeti bugün ilk kez, yüzde 12.25'e tırmandı. Merkez Bankası daha önce bankaları marjinal fonlama oranı olan yüzde 9.25 ile fonluyordu.

"Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi"  Ankara’da yapılacak

Geleceğin akıllı teknolojilerinin, ulaşım sistemlerinin, enerji altyapılarının, sağlık ve güvenlik sistemleri ile kentsel dönüşümün konuşulacağı World Intelligent Cities Summit (Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi) 13 Aralık 2017 tarihinde Sheraton Ankara Otel’de gerçekleştirilecek.

Otogaza zam geliyor

Otogaz fiyatlarına bu geceyarısından itibaren geçerli olmak üzere 5 kuruş zam geliyor.

Prof. Dr. Alkin: Yatırımcı artık 'istikrara' değil 'istikbale' bakıyor

ALTINBAŞ Üniversitesi (AÜ) Rektör Yardımcısı, Ekonomist Prof. Dr. Emre Alkin, Türkiye'nin yumuşak karnının döviz olduğunu söyleyerek, "Bir ülkede emek yoğun sektörler üzerinden düşük katma değerli bir büyüme modeli uygulandığı zaman bu sonuç kaçınılmaz oluyor. Çünkü ülkenin büyüme hikâyesi yabancı yatırımcı tarafından pek beğenilmiyor. Yabancı yatırımcı artık istikrara bakmıyor, istikbale bakıyor" dedi.

Et üretiminde çiftlikten çatala entegrasyon

Hacıince Entegre Et, Türkiye de bir ilk kez, “kendi çiftlik üretiminden paketlemeye kadar izlenebilen ve geriye dönük sorgulanabilen ürünler” ile perakende et piyasasına giriyor.

‘Ekonomide endişeye mahal yok’

ANTALYA'da düzenlenen Uluslararası e-Ticaret Zirvesi'nin kapanış konuşmasını yapan Başbakan Binali Yıldırım, e-ticaret'te Cumhuriyetin 100'üncü yılındaki hedefin 350 milyar lira olduğunu ve bu hedefin tutturulacağını söyledi.

SPL sermaye piyasası sınavlarında dijital dönüşümü tamamladı

Dolar tüm zamanların rekorunu kırdı!

Hobi olarak başladığı mantar üretiminde talebi karşılayamıyor

Bizim Mahalle arsasının ikinci etabı için imzalar atıldı