27.11.2013 11:15

Türk Hava Yolları’ndan Ukrayna, Balkanlar ve Kafkaslar’a indirimli fiyatlarla uçuş imkanı

Son üç yıldır “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi”* seçilen Türk Hava Yolları, transfer merkezi İstanbul’dan Ukrayna’da Donetsk, Lviv ve Simferopol’e; Balkanlar’da Bükreş, Sofya, Belgrad, Zagreb, Tiran, Üsküp, Priştina, Podgorica, Ljubljana, Saraybosna, Köstence ve Kişinev’e; Kafkaslar’da Tiflis, Batum, Gence ve Nahcivan’a gidiş-dönüş her şey dahil 109 EURO’ya uçuş imkanı sağlıyor.
BASIN BÜLTENİDİR


Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Ukrayna’nın tümüne; Balkanlar’ın Saraybosna, Priştina, Üsküp, Podgorica, Tiran ve Belgrad şehirlerine vizesiz olmak kaydıyla, Kafkaslar’ın Tiflis ve Batum şehirlerine sadece kimlik kartı ile giriş yapabilmekteler.

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyen yolcular, uçuş biletlerini 27 Kasım - 11 Aralık 2013 tarihleri arasında satın almaları halinde, seyahatlerini 7 Aralık 2013 - 13 Şubat 2014 tarih aralığında gerçekleştirebilecekler.

Kampanyaya dair birkaç önemli detay;

 Her şey dâhil 109 EURO tutarındaki biletler Türk Hava Yolları’nın resmi web sitesi ücretleridir. Ücretler bilet satış ofisleri ve acentalarde değişiklik gösterebilir.
 Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Kapsam dışı seyahat dönemleri ve kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgilere www.turkishairlines.com web adresinden, 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden veya satış ofislerinden ulaşılabilir.