08.03.2017 16:24

Filizler köftecisi yeni şubesini Pendik'te açtı

Çeyrek yüzyıla yakın bir süredir misafirlerine hizmet vermeyi öncelikli ve en zevkli işi olarak gören Filizler Köftecisi yeni şubesini Pendik’te açtı.
BASIN BÜLTENİDİR

Açılışa Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Pendik Kaymakamı Yılmaz Şimşek, Kartal Kaymakamı Cemil Aksak, Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Ekrem Yıldırım, Bulgaristan Cumhuriyeti Başkonsolosluğu Müsteşarı Veselin Bozhilov, eski milli futbolcu Bülent Korkmaz ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Açılış konuşmasını Filizler Köftecisinin ortaklarından Osman Şahbaz Bey yaptı. Arkasından Pendik Belediye Başkan yardımcısı Ekrem Yıldırım Pendik’te istihdam oluşturan her firmaya müteşekkir olduklarını, yeni yatırımları her zaman desteklediklerini vurguladı.
Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu da Cumhurbaşkanımızın istihdam seferliği başlattığını belirterek Filizler Köftecisinin de bu yeni şube açılışı ile seferberlikte biz de varız dediğine dikkat çekti ve tebriklerini dile getirdi.
Pendik Kaymakamı da Pendik’e yapılan bu güzide mekanın kendilerini çok mutlu ettiğini, bir işyerinin açılmasının istihdam açısından hem ülke ekonomisine hem bizlere büyük yararlar sağladığına işaret etti.
İstanbul içinden ve dışından açılışa katılan yüzlerce Filizler Köftecisinin misafirleri coşku içerinde geçen bir etkinliğe tanıklık ettiler. İkram edilen birbirinden lezzetli köfte ve et çeşitlerinden tattılar.
Pendik Filizler 4000 m2 üzerinde kuruldu. Hem et ve köfte üretimi, hem de restoran salonlarından oluşan mekan, D-100 karayolu üzerinde ulaşımı çok rahat bir konumda bulunmakta…
Geleneksel meşhur köftesinin yanında zengin bir et restoranı menüsüne sahiptir. Haftanın her günü ayrıca nefis kahvaltı seçenekleri de mevcuttur.
Pendik Filizler 700 kişi kapasiteli restoran salonları yanında çocuk oyun alanı, mescit, bebek bakım odası ve kapalı otopark hizmetleri de vermektedir.