1

FETÖ'den yargılanan hakimden şok ifadeler

2

Teröristlerin kabusu oldu!

3

Sevgilisini bıçaklayan kadın, çıplak çıktığı pencerede intihara kalkıştı

4

Şehit korucu ile ilgili şoke eden gerçek!

5

Evler işaretlenmişti... Ülkü Ocaklarından açıklama

6

PKK'nın üst düzey kadrosuna operasyon hazırlığı

7

O anne çelik yelekle götürüldü! İhaneti gören çocuğunu öldürülmüştü

8

'2003'te beni tehdit etti'

Tarihi surlardan güneşe veda...

AKŞAM saatlerine doğru Fatih'deki tarihi surların üzerinden, İstanbul böyle görüntülendi. Güneş batımıyla birlikte İstanbul'un simgesi olan martılar da bu görüntüye renk kattı. Aynı bölgeden geçen uçaklar ve görüntülere yansıyan sahil yolu, metropol şehri İstanbul'un doyumsuz manzarasını gözler önüne serdi.

Ali Tarakçı emniyete böyle getirildi

Esenyurt'ta uğradığı silahlı saldırı sonucu yaralanan gazeteci Ali Tarakçı, Asayiş Şube Müdürlüğüne gelerek gözaltındaki 3 kişiden 2'sini  teşhis etti.

Yargıtay Başkanı Cirit ''80 milyonluk ülkemizde yaklaşık 6 milyon 900 bine yakın şüpheli var''

Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit, Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesi tarafından düzenlenen “Yargı Öncesi Alternatif Çözümler” sempozyumu öncesinde konuşan Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit, "Türk yargısının yapısal sorunlarının başında ağır iş yükü gelmektedir. Hem adli hem idari yargıda ilk derece mahkemeleri, bölge adliye mahkemeleri ve temyiz mahkemeleri giderek artan ağırlaşan iş yükü altındadır. Hiç şüphe yok ki bu tür yapısal sorunlar Türk yargısının ve halkının kaderi değildir" dedi.

Kadıköy'de korku dolu anlar

Kadıköy Bostancı'da 4 katlı bir binanın 4. Katında saat 15.00 sıralarında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.

FETÖ'den yargılanan hakimden şok ifadeler

"Aldatıldım, kafalandım,devşirildim"

'Yıldırım'a hakaret' davasında mahkeme kararını verdi!

Gazeteci Fatih Altaylı, bir spor programında Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a basın yoluyla hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davada, suçun unsurları oluşmadığı gerekçesiyle beraat etti. 

"Türkiye'de öğretmenler kendilerini değersiz hissediyor"

Ekonomik Kalkınma ve İşbirliği Örgütü (OECD) tarafından gerçekleştirilen bir çalışmaya göre öğretmenler, takdir edildiklerini maalesef pek fazla hissetmiyorlar. Yapılan araştırmada öğretmenlerin kendilerini en çok değerli hissettiği 10 ülke; Malezya, Singapur, Güney Kore, Finlandiya, Meksika, Hollanda, Avustralya, İngiltere, Romanya ve ABD olarak sıralanıyor. Türkiye ise OECD ortalamasının altında.

'O müdürün' dosyası ayrıldı…

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen soruşturma kapsamında tutuklandıktan 28 gün sonra tahliye edilen ve açığa alınan İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Ö.C.'nin de aralarında bulunduğu biri tutuklu 3 sanığın yargılandığı davada yeni bir gelişme yaşandı.

D&R’ da 'Black Friday' çılgınlığı başlıyor

Kılıçdaroğlu öğretmenlerle bir araya geldi

İki uçağa bomba ihbarı!

Büyükada davasında yeni gelişme