16.01.2013 14:37

Köstebekgiller Jurassic Land'da

Avrupa’nın en büyük dinozor temalı parkı Jurassic Land, bu karne tatilinde Köstebekgiller’i ağırlayacak.
BASIN BÜLTENİDİR

TRT Çocuk kanalının çok izlenen dizisi Köstebekgiller, sevilen karakterleri Boyo, Süslü ve Kösteban’la Jurassic Land’ın fantastik dünyasında yer alacaklar. Çocukları birbirinden eğlenceli etkinliklerin beklediği Jurassic Land’ı sömestre tatili boyunca dizinin oyuncuları da ziyaret edecek. Anne karakterinde İnci Türkay, çocuk oyuncular Asena Keskin (Pelin)ve Yiğit Ege Yazar’ın (Caner) imza günleri ile daha da hareketlenecek olan Jurassic Land, Köstebekgillerin eğlenceli dünyasıyla ziyaretçilerine fantastik bir eğlence vaat ediyor.
Çocuklar, “Çılgın” Boyo, “Sevimli” Süslü, “Karizmatik” Kösteban ve Jurassic Land’ın maskotu J-Rex ile fotoğraf çekiminden hafıza oyunlarına, farklı boyama faaliyetlerinden kulüp dansına kadar pek çok eğlenceli ve eğitici oyunların yer alacağı etkinlikte, Köstebekgiller’in kocaman evini gezebilecek farklı sürprizlerle unutulmaz bir tatil geçirecekler.
Hafta arası 10:00-20:00, hafta sonu 10:00-22:00 saatleri arasında hizmet veren Jurassic Land’da eğlence hiç bitmeyecek. Eğlencenin ardından Jura Cafe’de keyifli bir yemek de bu eğlencenin tadını damakta bırakacak.
Bu yarıyıl tatili çocuk eğlenceleri açısından çok renkli geçecek. Biletler Jurassic Land gişelerinde ve Biletix’de.

DİZİ OYUNCULARI İLE İMZA GÜNLERSevilen dizinin oyuncuları İnci Türkay, Asena Keskin ve Yiğit Ege Yazar hayranlarıyla Jurassic Land’da imza gününde buluşacaklar. Sevenleriyle Jurassic Land’ı gezecek olan oyuncular, onlarla kulüp dansı yapacak ve fotoğraflarını imzalayarak bu sömestre tatilini unutulmaz kılacaklar.
Asena Keskin 27 Ocak 2013 Pazar, saat 13:00

Yiğit Ege Yazar 27 Ocak 2013 Pazar, saat 13:00

İnci Türkay 2 Şubat 2013 Cumartesi saat 13:00