11.01.2017 10:25

Nilüfer Okyanus Voleybol Genç Takımı Bursa birincisi oldu

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün okul sporlarında düzenlediği müsabakaları Nilüfer Okyanus Koleji Genç Erkek Voleybol Genç-B Takımı Bursa şampiyonu oldu.
Çekirge Spor Salonu'nda oynadığı final müsabakasında Gürsu T.S.O. Metal Okulu'nu 3-0 lık skor ile mağlup eden Nilüfer Okyanus Koleji Genç Erkek Voleybol Genç-B Takımı, bu sonuç ile Türkiye şampiyonası öncesi yarı final müsabakasına katılmaya hak kazandı.

HİÇ SET VERMEDİLER

Rakibi ile oynadığı ilk maçı da 3-0 kazanan Okyanus öğrencileri grup maçlarındaki süreçte Mudanya Turan Tayan Lisesi'ni 2 maçta da 3:0, Gemlik İmam Hatip Lisesi'ni yine 2 maçta aynı skorla 3:0 mağlup ederek rakiplerine set vermediler.

OKYANUS KOLEJLERİ İSTANBUL VOLEYBOL GENÇLER ŞAMPİYONASI'NDA DA 1. OLDU

Okyanuslu Öğrenciler Voleybol Genç B Kategorisinde İstanbul şampiyonluğunu kazandı
İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün Liselerarası düzenlemiş olduğu İstanbul İli Voleybol Genç-B kategorisi erkekler branşında TVF 50.Yıl Spor Salonu'nda oynadığı müsabakada Ataşehir Cihangir Koleji'ni finalde 3-1 yenen Okyanus Voleybol takımı İstanbul şampiyonluğuna ulaştı. Okyanus ekibi bu galibiyetle Türkiye Şampiyonası öncesi yarı final müsabakalarına katılmaya hak kazandı.