09.05.2016 11:47

Alternatif bir festival geliyor: Varilfest!

Hayko Cepkin, geçtiğimiz Ağustos ayında açılışını yaptığı tatil köyünde çok konuşulacak bir festivale imza atıyor.
BASIN BÜLTENİDİR
Her projesi farklı bir konsept barındıran Hayko Cepkin, bu kez kurucusu olduğu Varil/Barrel Camping’de bir festival düzenliyor. İzmir’in Selçuk ilçesine bağlı Şirince Mahallesi bölgesinde, 9 dönümlük bir arazi üzerine kurulan Varil/Barrel Camping, doğa ve müzik ile iç içe zaman geçireceğiniz Varilfest’i hazırladı.


Kral Pop Radyo medya sponsorluğunda, 20 Mayıs 2016 Cuma sabahı kapılarını açacak olan Varilfest, konaklama yapacak konuklarına giriş için yardımcı olup mekanın imkanlarını sunduktan sonra akşamüzeri DJ Mahmut Yavuz’un performansı ile tatil niyetinde festivalin ilk müzik ziyafetine başlanacak.

21 Mayıs Cumartesi günü deniz kumu ile kaplanmış ana sahnenin de kurulacağı festival ve etkinlik alanında, glam müziğin son Türkiye temsilcisi olan Nikki Wild’ın DJ performansı ile VarilFest’in ikinci gününe adım atılacak. Nikki Wild’ın nostalji dolu DJ performansı ile maziye bir selam verdikten sonra
sahneyi Necati ve Saykolar devralacak. Festival katılımcıları, interaktif bir sahnesi olan Necati ve Saykolar ile sürprizlerle dolu bir performansa şahitlik edecek.

Varilfest’in son performansı ise ev sahibi olan Hayko Cepkin’e ait! Güçlü performansı ve eşsiz sahne şovu ile katılımcıları bu kez kendi evinde misafir ederek büyüleyecek. Canlı performansların bitişi ile Varil DJ kabinini bu kez Warning Bros devralacak. Sabaha kadar sürecek olan müzik ve doğanın huzuru eşliğinde Varilfest’in ikinci günü de böylece sona ermiş olacak.

22 Mayıs Pazar günü, yüksek müzik temposunun yerini sakin ve huzurlu bir gün alacak. Akşam saatlerine doğru DJ Görkem Eylem festival katılımcılarına, 3 gün süren Varilfest’i sonlandırmada eşlik edecek.

Katılımcılar müzik ve dansın dışında, orman içi yapay sahilde plaj oyunları oynayıp, havuzda serinlerken, bir yandan da Varil Arena’da futbol turnuvaları yapabilecek. Kamp deneyimini çadır konaklamalarıyla gerçekleştirirken çadıra alternatif, sınırlı sayıda bungalov evlerden de faydalanabilecek olan katılımcılar, Türkiye’de alternatif bir festivalin tadını Varilfest’de çıkaracak.


Program
20 Mayıs 2016 Cuma
09:00 – Kapı Açılış
19:30 – Dj Mahmut Yavuz

21 Mayıs 2016 Cumartesi
19:30 Dj Nikki Wild
21:00 Necati ve Saykolar
23:00 Hayko Cepkin
00:30 Warning Bros. Dj Performans

22 Mayıs 2016 Pazar
19:30 DJ Görkem Eylem