1

FETÖ'den yargılanan hakimden şok ifadeler

2

Teröristlerin kabusu oldu!

3

Sevgilisini bıçaklayan kadın, çıplak çıktığı pencerede intihara kalkıştı

4

Evler işaretlenmişti... Ülkü Ocaklarından açıklama

5

Şehit korucu ile ilgili şoke eden gerçek!

6

PKK'nın üst düzey kadrosuna operasyon hazırlığı

7

O anne çelik yelekle götürüldü! İhaneti gören çocuğunu öldürülmüştü

8

'2003'te beni tehdit etti'

''Erdoğan ile Esad'ın Soçi'de görüşmesi dünyada sürpriz olabilir''

İstinye Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mesut Hakkı Caşın bugün Soçi'de Türkiye-Rusya ve İran'ın yapacağı üçlü görüşmeyi değerlendirdi. Prof. Caşın, "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Soçi'de bulunan,  Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad ile görüşme yapması dünyada sürpriz olabilir. Bana göre ise sürpriz değil" dedi.

Meclis Karma Komisyonu'nda Zana kararı

MECLİS Karma Komisyonu'nda HDP Ağrı Milletvekili Leyla Zana'nın vekilliğinin devamsızlık gerekçesiyle düşürülmesi kararı alındı. Komisyonun talebini içeren dosya Genel Kurula sevk edildi. 

MHP'de istifalar devam ediyor

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Bodrum İlçe Teşkilatı'nda 250 üye, partiden istifa etti. İstifa ile ilgili duygulu bir konuşma yapan MHP Bodrum eski İlçe Başkanı İlhami Karadağ, "Bu partiye tam 50 yılımı verdim. Bugün arkadaşlarımızla içimiz kan ağlayarak istifa ediyoruz" dedi.

'Rıza Sarraf için niye telaşa kapılıyorsun?'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Rıza Sarraf davasına ilişkin, "Rıza Sarraf, çok önemli bir adam biliyorsunuz. Cumhurbaşkanı, Başbakan, Dışişleri Bakanı gitti ABD'ye iade edin diye tık yok. Sonra 2 kez nota verdiler. Rıza Sarraf için neden bu kadar çok telaşa kapılıyorsun? Ben merak ediyorum bu Kuzey Irak'ta bizim askerlerin başına çuval geçirildiğinde nota verildi mi, verilmedi. Rıza Sarraf suç ortağı da onun için. Sarraf'ın devlet protokolünde yeri vardı. İran, Zencani ile Sarraf'ı yargıladı, İran'ı zarara uğrattınız dedi. Biz dosyanın üstünü kapattık. Şimdi ağlıyorlar bu milli dava diye. Hırsızlığın, yolsuzluğun millisi olur mu? Bizi kandıramazlar. Biz neyin ne olduğunu biliyoruz. Kimin köşeyi döndüğünü biliyoruz. Kimin ayakkabı kutularında para topladığını da gayet biliyoruz" dedi. 

Kütahyalı'ya suç duyuruları

MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, Boşnaklara yönelik skandal sözler sarf eden Rasim Ozan Kütahyalı'ya tepki göstererek, "Aziz Türk Milletinin bir vekili olarak bugün itibariyle Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyusunda bulunacağımı, bunun sonuna kadar takipçisi olacağımı beyan ediyorum" dedi.

'Rıza Zarrab bu halkın sorunu değil'

HDP Eş Genel Başkanı Serpil Kemalbay, "Hani Rıza Zarrab'ın gözaltına alınması, tutuklanması sizin için öenmli değildi. Sizin ilginiz, alakanız yoktu. Niye bu kadar telaşlısınız. Rıza Zarrab bu halkın sorunu değil" dedi.

Mahkeme, Demirtaş kararından vazgeçti

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği iddiasıyla 1 yıldan 4 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davanın, güvenlik gerekçesiyle başka kente nakledilmesi talep edildi.Önceki duruşmada Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) sistemi ile savunma yapmak istemeyen Demirtaş'ın mahkeme salonuna getirilmesi yönünde karar veren Diyarbakır 4'üncü Asliye Ceza Mahkemesi, bu kararını da güvenlik gerekçesiyle kaldırdı.

"NATO her zaman teröre seyirci kaldı"

NATO'NUN Norveç'te düzenlediği tatbikatta yaşananları değerlendiren Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu, "NATO, teröre karşı haklı ve dirençli mücadelesinde Türkiye'yi hep yalnız bırakmış ve bazı üye ülkelerin terör örgütleriyle olan ilişkilerine seyirci kalmıştır" dedi.

'Zarrab davası Türkiye’nin milli davası değildir'

İsmail Kahraman yeniden TBMM Başkanı seçildi

TBMM'de seçim günü

'Rıza Sarraf davası siyasi bir davadır'