• BIST 105.026
  • DOLAR 3,9417
  • EURO 4,6782
  • ALTIN 163,67
  • İstanbul

CANLI YAYIN

Tezcan açıklama

1

FETÖ'den yargılanan hakimden şok ifadeler

2

Teröristlerin kabusu oldu!

3

Sevgilisini bıçaklayan kadın, çıplak çıktığı pencerede intihara kalkıştı

4

Evler işaretlenmişti... Ülkü Ocaklarından açıklama

5

Şehit korucu ile ilgili şoke eden gerçek!

6

PKK'nın üst düzey kadrosuna operasyon hazırlığı

7

O anne çelik yelekle götürüldü! İhaneti gören çocuğunu öldürülmüştü

8

'2003'te beni tehdit etti'

''2 yaşından önce çocuğunuzu dijital ekranlardan uzak tutun''

Dijital ekranlardaki akış hızının çocukların analiz kapasitelerinin çok üzerinde olduğunu ve uzun süre maruz kalan çocukların dünyaya olan algısının kapandığını  söyleyen Doç. Dr. Adnan Ayvaz, "2 yaşından önce dijital ekrana uzun süre maruz kalmak çocukta, konuşma gecikmesine neden oluyor" dedi.

5 ilde kar yağışı bekleniyor!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Batı Karadeniz'de halen devam etmekte olan yağışların, bu akşam saatlerinden itibaren etkisini artırarak Bolu, Karabük ve Kastamonu çevreleri ile Bartın ve Sinop'un iç ve yüksek kesimlerinde, yerdeki mevcut kar örtüsünün üzerine kuvvetli (10-20 cm.), yüksek kesimlerde yoğun (20 cm. ve üzeri) kar yağışı şeklinde olmasının beklendiğini açıkladı.

"Mutlu evlilik ölüm riskini yüzde 27 azaltıyor"

GENETİK faktörler, çevresel etkiler, stres koşulları ve beslenme gibi temel etkiler yaşlanma sürecinde büyük rol oynuyor. Memorial Ataşehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nden Op. Dr. Parvana Seyidova, kadınların daha uzun ve sağlıklı yaşaması ve daima genç kalmaları için önemli önerilerde bulundu ve mutlu bir evliliğin ölüm riskini yüzde 27 oranında azalttığını söyledi.

Kiloları yüzünden evliliği bitti boşanınca 33 kilo verdi

35 yaşındaki Hüseyin Uslu evlendikten kısa bir süre sonra kiloları nedeniyle eşiyle problem yaşamaya başladı. Aldığı kilolar yüzünden eşi hakarete varan üzücü yorumlar yapmaya başlayınca Uslu ve eşi boşandı.

''Kadınlar krem kullanmak yerine paça çorbası içsin''

PAÇA ve kemik suyu çorbasının cildi sıkışlaştırmada etkili kolajen maddesi yönünden zengin olduğunu belirten Fitoterapi Uzmanı Dr. Ümit Aktaş, "Kadınlar ciltlerine pahalı kremler uygulamak yerine haftada 2-3 kere paça çorbası içsinler" dedi.

Yılın sağlık girişimcisi Okan Üniversitesi'nden Bekir Okan oldu

SAĞLIKTA Sosyal Sorumluluk Ödülleri ve Yılın Başarılı Sağlık Yöneticisi Ödülleri'nin 11'incisi yapıldı. Ödül  Töreni’nde Okan Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Bekir Okan “Yılın En Başarılı Sağlık Girişimcisi” ödülünün sahibi oldu.

''Obezite ameliyatından sonra yapılan estetik operasyonlar çok iyi planlanmalı''

Obezite hastalığı olanlar artık imkansız gibi görünen aşırı kilolarından operasyonlarla kurtulma şansı buluyor.  Ancak hastalarda zayıflama sonrasında yeni bir problemin kendini gösterdiğini belirten Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Burak Türkyılmaz, vücut deformitelerinin, sarkmaların baş gösterdiğini, bu anlamda plastik cerrahinin özel bir ilgi alanı olan 'Post Bariatrik Cerrahi' girişimlerinin devreye girdiğini söyledi.

"Günümüzde estetik sağlığın ayrılmaz bir parçasıdır"

Estetik diş hekimliğinde koruyucu ve iyileştirici tedavilerin estetik ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak planlandığının altını çizen Dr. Kaan Nejat, günümüzde estetiğin, sağlığın ayrılmaz bir parçası olduğunu vurguladı. 

Gebelikte sigara ve alkol kullanımı, bebeğin engelli doğma riskini artırıyor

''Sebzeyi bol suda pişirirseniz vitaminleri buhar olur''

Erkekleri bekleyen tehlike 'mesane kanseri'

Odayı görenler şaşırıyor