İlk kez böyle görüntülendi

TÜRKİYE Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi istirahatgahı Anıtkabir ilk kez gündüz ve gece özel bir izinle havadan görüntülendi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR

 • 1

  Tarihi surlardan güneşe veda...

  AKŞAM saatlerine doğru Fatih'deki tarihi surların üzerinden, İstanbul böyle görüntülendi. Güneş batımıyla birlikte İstanbul'un simgesi olan martılar da bu görüntüye renk kattı. Aynı bölgeden geçen uçaklar ve görüntülere yansıyan sahil yolu, metropol şehri İstanbul'un doyumsuz manzarasını gözler önüne serdi.

 • 2

  Kılıçdaroğlu'ndan 'Rıza Sarraf' yorumu

  İstanbul'da gazetecilerin sorularını yanıtlayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Yolsuzluk , hırsızlık, dünyanın hiçbir ülkesinde milli mesele olarak görülemez" dedi. 

 • 3

  'İhanetin katmerlisi yapılıyor'

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, belediye başkanları ile yapılan toplantıda konuştu. Kılıçdaroğlu, "Dikey yapılaşmaya izin vermeyeceğiz' deniliyor. Belediye başkanı zorla istifa ettiriliyor. Arkasından Haliç'te yapılaşma 4 kat. Belediye Meclisi'nden bir karar 10 kata çıkıyor. İhanetin katmerlisi yapılıyor. Haliç'in etrafına yüksek binaları diktiğiniz zaman bu Haliç'e ve İstanbul'a ihanet etmek değil midir?" diye konuştu. 

 • 4

  Canlı bombaların katliama geliş görüntüleri...

  Ankara Tren Garı'nda 102 kişinin hayatı kaybettiği saldırıda 2 canlı bombanın miting alanına geliş görüntüleri 

 • 5

  Adana'da sıcak dakikalar!..

  ADANA'da Merkez Seyhan İlçesi Kıyıboyu Caddesi'nde kimliği belirlenemeyen silahlı bir kişi evde bulunan bir erkek ve kadını rehin aldı.

 • 6

  Hırsızı patatesle kovaladı

  MANİSA'nın Şehzadeler ilçesindeki Avni Gemicioğlu Caddesi'nde hırsızlık amacıyla sürücü kursunun camını taşla kıran kişiyi fark eden üst kat komşusu kadın, şüpheliyi patates atarak uzaklaştırdı. Olay, sürücü kursunun güvenlik kameralarına yansıdı.

 • 7

  Mülteci grup, pala ve sopalarla dehşet saçtı

  Olay, Adapazarı Tığcılar Mahallesi Tekin Sokak'ta dün gece 22.00 sıralarında saatlerinde meydana geldi. İki Suriyeli mülteci grup arasında bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışma yaşandı. Ardından yaklaşık 20 kişilik mülteci grup, tartıştığı diğer grubun yaşadığı binaya ellerinde pala, bıçak ve sopalarla gitti. Binayı taşlayan öfkeli grup camlara çıkan diğer gruba bağırarak, tehditler savurdu. Kalabalığa müdahale eden çevredekiler, saldırganları dağılmaları konusunda ikna etmeye çalıştı. Kalabalık bir süre sonra olay yerinden ayrılırken polis olayla ilgili soruşturma başlattı.