S├╝per Loto 28 milyon TLűÇÖlik b├╝y├╝k ikramiyesiyle rekora ko┼čuyor

Ekonomi haberleri

Sisal ┼×ansűÇÖ─▒n son ├žekili┼čini 13 A─čustos Per┼čembe g├╝n├╝ ger├žekle┼čtirdi─či S├╝per LotoűÇÖda 28 milyon 98 bin 210 TLűÇÖlik b├╝y├╝k ikramiye devretmi┼čti. Merakla beklenen, S├╝per Loto ├žekili┼či, 16 A─čustos Pazar, saat 21:30űÇÖda yap─▒lacak. S├╝per Loto; Sal─▒, Per┼čembe ve Pazar g├╝nleri olmak ├╝zere haftan─▒n 3 g├╝n├╝ 21:30űÇÖda ├žekiliyor.

─░stanbul, 15 A─čustos (DHA)

Süper Loto oynaman─▒n kurallar─▒ neler?

1 ile 60 say─▒ aras─▒ndan 6 adet say─▒n─▒n bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto’da en az 2, en fazla 6 adet say─▒y─▒ do─čru tahmin ederek farkl─▒ miktarlarda ikramiye kazan─▒l─▒yor. Kazanma oran─▒ oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre de─či┼čiyor.

Oyunseverler kolonlar─▒ kendileri doldurabildi─či gibi ayr─▒ca say─▒lar─▒ do─črudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele say─▒ seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor.

18 ya┼č─▒ndan büyük herkesin oynayabilece─či Süper Loto’da her kolonun fiyat─▒ ise 3 TL. Oyunun kurallar─▒yla ilgili ayr─▒nt─▒l─▒ bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kurallar adresinden ula┼čmak mümkün.

Tüm çekili┼čler canl─▒ yay─▒nlan─▒yor

┼×isal ┼×ans’─▒n son teknolojiyi kullanarak olu┼čturulan teknik altyap─▒ ile noter huzurunda gerçekle┼čtirdi─či çekili┼čler canl─▒ olarak yay─▒nlanmaya devam ediyor. Tüm çekili┼č süreçleri “Dünya Piyango Birli─či” (World Lottery Association) standart ve kurallar─▒na uygun ┼čekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik ┼čeffafl─▒─ča veriliyor.

Dünya Piyango Birli─či sertifikal─▒, son teknoloji ürünü yeni çekili┼č makineleriyle kurulmu┼č olan ve ┼×ANS MERKEZ─░ ad─▒ verilen çekili┼č stüdyosunda düzenlenen çekili┼čler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canl─▒ olarak yay─▒nlan─▒yor ve dileyen herkes çekili┼če kat─▒labiliyor. (Foto─črafl─▒)

├ľNE ├çIKAN HABERLER