KKTCELL űÇśBitmeyen GN├ç LifeűÇÖ paketlerini tan─▒tt─▒

Teknoloji haberleri

KUZEY K─▒br─▒s Turkcell (KKTCELL), y├╝ksek├Â─črenim i├žin Kuzey K─▒br─▒sűÇÖ─▒ tercih eden binlerce ├Â─črenciye ├Âzel sundu─ču avantajlar─▒ tan─▒tt─▒.

LEFKO┼×A, (DHA) -

KKTCELL, yeni ders y─▒l─▒ için Kuzey K─▒br─▒s’a giden ö─črencilere hem teknoloji imkanlar─▒ hem de ö─črencilerin ihtiyaçlar─▒na en uygun paket seçenekleri sunuyor. Gnçtrkcll’lilere sunulan yeni paket avantajlar─▒n─▒ tan─▒tan KKTCELL, fatural─▒ ve faturas─▒z ‘Bitmeyen GNÇ Life’ paketleri ile Gnçtrkcll’lilerin paketlerindeki internet kotas─▒ bitse bile internetsiz kalmayacaklar─▒n─▒, anl─▒k mesajla┼čma uygulamas─▒ BiP üzerinden Gnçtrkcll’lileri arad─▒kça internet kazanacaklar─▒n─▒ ve kullan─▒mlar─▒na devam edebileceklerini duyurdu.

‘Bitmeyen GNÇ Life’ paketlerinde yurt içi ve Türkiye yönüne 200 dakika, 10 bin SMS ve yine Türkiye’de geçerli 10 GB’a kadar internet sunan KKTCELL, paketlerinde ayr─▒ca tüm Gnçtrkcll’lilerle s─▒n─▒rs─▒z konu┼čma ve fizy ile lifebox uygulamalar─▒nda kullan─▒labilecekleri 5’er GB interneti ücretsiz olarak sunuyor.

KKTCELL verilen bilgide ayr─▒ca Gnçtrkcll paketi olan herkesin, popüler mekanlarda konumland─▒r─▒lm─▒┼č kablosuz internet a─č─▒ hizmetinden de yaralanabilece─či vurguland─▒.

├ľNE ├çIKAN HABERLER