Geri Dön
EğitimSultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu

Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu

Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, 2023-2024 eğitim- öğretim yılının son gününde düzenlenen programlar kapsamında Nadide Ahmet Tütüncüoğlu Ortaokulu ile Esentepe İlkokulu’na ziyarette bulunarak öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu.

Öğrencileri sınıfında ziyaret eden Başkan Dursun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Necati Tekbaş, okul müdürleri ve öğretmenlerle birlikte çocukların karnelerini takdim etti. Öğrencilerle aynı sırayı paylaşarak bol bol sohbet etti.

“ÇOCUKLARIMIZA HEP DESTEK”

Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun; “Bir eğitim öğretim dönemimizin daha sonuna geldik. Zaman su gibi akıyor. Yavrularımızın zamanın kıymetini bilmelerini ve boş zamanlarını en verimli şekilde geçirmelerini tavsiye ediyorum. Bizler belediye olarak gençlerimizin hep yanındayız. Okul öncesinden üniversiteye giden bu uzun yolda Sultangazi Belediyesi olarak çocuklarımıza destek oluyoruz. Siz yeter ki okuyun, geleceğe güvenle bakın… Güzel bir tatil geçirmenizi temenni ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu