O ilçede büyük panik! Nereden geldiği araştırılıyor

Manavgat ve Adana'ya şehit ateşi düştü

Ünlü iş adamı FETÖ'den tutuklandı!

PKK'lı teröristlerden roketatarlı saldırı

Menbiç sınırında eller tetikte

Gülen'in malikanesini anlattı: Tahliye edildi!

Ekonomi

Borsa İstanbul'dan "Entegre Raporlama Deneyim Paylaşım" toplantısı

İstanbul, 10 Kasım (DHA) - 10.11.2017 12:16
Borsa İstanbul'dan

Borsa İstanbul'da, "Entegre Rapor Hazırlayan Kurumlar için Gong Töreni ve Entegre Raporlama Deneyim Paylaşım" toplantısı gerçekleştirilecek.

Borsa İstanbul, Entegre Raporlama Türkiye Ağı (ERTA) işbirliği ile entegre rapor hazırlayan kurumlar için gong törenine ve ardından da Deneyim Paylaşım Toplantısına 13 Kasım Pazartesi günü ev sahipliği yapacak.

Entegre Raporlama Türkiye Ağı (ERTA)

Borsa İstanbul, Türk Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜSİAD), Global Compact, Türkiye Kurumsal Yatırımcılar Derneği (TKYD), İş Dünyası ve Sürdürülebilir Kalkınma Derneği (SKD), Bağımsız Üye Prof. Dr. Güler Aras, IIRC Türkiye Büyükelçisi, Argüden Yönetişim Akademisi ve ilk uygulama şirketleri, Garanti Bankası ve Çimsa tarafından kurulan ve 21 Ekim 2015 tarihinde faaliyetlerine başlayan Entegre Raporlama Türkiye Ağı (ERTA), şirketlerin, finansal olmayan bilgilerini finansal bilgiler ile entegre bir şekilde raporlamalarını ve entegre düşüncenin yaygınlaştırılmasını amaçlıyor. ERTA 2017 yılının başında Borsa İstanbul’da düzenlenen gong töreniyle iş dünyasıyla ve bütün paydaşları ile buluştu.EN YENİLER

Kırıkkale'de patlama: 2'si ağır, 10 yaralı
Volkan Konak'ın sahneye çıktığı bar önünde olay
Uzman çavuş ve arkadaşı evde ölü bulundu
PÖH'ler Ağrı'dan Afrin'e uğurlandı
110 kız öğrenci kayıp
Akşener'e yeni danışman