EN ÇOK OKUNANLAR

İBB'den makam araçlarıyla ilgili açıklama

Tokat'ta feci kaza! 2 polisten acı haber

Askere gitmeye hazırlanıyordu... Yakınları sinir krizi geçirdi

Haliç Üniversitesi eski mütevelli heyeti başkanı Mansur Topçuoğlu tutuklandı

''Uyuşturucu satılıyor'' dediler yolu kapattılar! Dehşete düşüren sözler

Otomobil ortadan ikiye bölündü

BASIN

24.04.2014 12:02

Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi’nden www.minipassion.net adresinde bir araya gelen MINI tutkunlarının hayata geçirdikleri sosyal sorumluluk projesine destek.

Otomobillerine olan ilgileri ile bir araya gelen Mini tutkunları, güçlerini sosyal sorumlu vatandaş duyarlılığı ile yararlı projelere taşıyor. Bu projelerin son uyarlaması olan kütüphane projesi için kolları sıvayan üyeler Beylice Köyü’nde bulunan okulun kullanılmayan bir odasını kütüphane olarak düzenledi.

MINI kullanıcısı ve tutkunu 1000’e yakın kullanıcının sosyal platformdaki buluşma noktası minipassion.net üyeleri sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi. Otomobillerine olan ilgileri ve tutkuları ile bir araya gelen grup, bu gücü sosyal sorumlu vatandaş duyarlılığı ile yararlı projelere taşıyor. Bu projelerin son uyarlaması olan kütüphane projesi için kolları sıvayan üyeler Beylice Köyü’nde bulunan okulun kullanılmayan bir odasını kütüphane olarak düzenleyerek öğrencilere fayda sağşamayı amaçladı.

Duvarların boyasından kütüphanenin raflarına kadar kendi emekleri ile hazırladıkları odayı kendi aralarında topladıkları kitaplar ile donattılar. Forum üyesi Orhan Şahin ve Beylice İlköğretim Okulu Öğretmeni Murat GÜDEK’in yürüttüğü projeye sponsor olarak destek veren Carrefour İçerenköy Mağazası kitap, Eren Raf ise kütüphane rafları konularında destek olurken Pars Gümrük Müşavirliği ise Lojistik konusunda yardımcı oldular.


Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi ve Rotary Kulübü işbirliğiyle düzenlenen sosyal sorumluluk projesi kapsamında bugüne kadar dev yardım kumbaralarında toplanan 5.000 koli yardım ihtiyaç sahiplerine gönderildi.

2 senedir sürmekte olan proje kapsamında; kırtasiye, kitap ve oyuncak olarak 3 ayrı kategoride toplanan yardım malzemeleri İstanbul, Düzce, Antalya, İzmir, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Muş, Şırnak ve Ardahan’daki okullara gönderildi. Yardım kolileri yaklaşık 20.000 ihtiyaç sahibine ulaştırıldı.

Cefic Türkiye hakkında:
1986 yılında Avrupa’da faaliyetlerine başlayan Cefic, 20 yıldır Türkiye’de Cefic Türkiye olarak, alışveriş merkezleri ve ticari gayrimenkul projeleri için kiralama ve yönetim hizmetlerinin yanı sıra yatırım, proje geliştirme danışmanlığı sunmaktadır.
85 kişilik profesyonel ekibiyle Cefic, kiralama; gayrimenkul ve alışveriş merkezi yönetimi çatısı altında tesis yönetimi, mülk yönetimi pazarlama, halkla ilişkiler, finansal ve hukuksal danışmanlığı hizmetleri sunmanın yanı sıra konsept, dizayn ve mastır plan hazırlanması; fiyatlandırma ve finansal ekspertizi de içeren yatırım ve proje geliştirme danışmanlığı yapmaktadır.
Uluslararası bağlantıları ve bilgi birikimiyle danışmanlık verdiği yatırımcı ve kiracılarını büyüme ve konsept konusunda en verimli sonuçları almaları için destekleyen Cefic, 700.000 metrekarenin üzerinde alışveriş merkezi alanı yönetmekte ve yılda yaklaşık 85 milyonun üzerinde ziyaretçi ağırlamaktadır.
Cefic, başarısını kanıtlamış bir kurum olarak mükemmele ulaşma yolunda çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.
1

İBB'den makam araçlarıyla ilgili açıklama

2

Tokat'ta feci kaza! 2 polisten acı haber

3

Askere gitmeye hazırlanıyordu... Yakınları sinir krizi geçirdi

4

Haliç Üniversitesi eski mütevelli heyeti başkanı Mansur Topçuoğlu tutuklandı

5

''Uyuşturucu satılıyor'' dediler yolu kapattılar! Dehşete düşüren sözler

6

Otomobil ortadan ikiye bölündü

7

Sultan 2. Abdülhamid'in miras davasında bir ilk

8

Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri'nde büyük operasyon! Çok sayıda gözaltı kararı

EN YENİLER

Pınar Karşıyakalı Marei en verimli oyuncu
Tekirdağ'da suç örgütüne operasyon: 5'i polis 21 gözaltı
Çin: Ticaret anlaşması eşitlik üzerine olmalı
CHP Ayvalık İlçe Başkanlığına kayyum atandı
Mudanya'daki okullarda atıklar, kafeslerde toplanıyor
Şakayla başlayan ve 2 kişinin ölümü ile sonuçlanan kavgada 2 tutuklama
Toroslar'ın Atatürk konulu TORTEK atölyesine yoğun ilgi
STK'lar projelerini sundu
Sayısı 5 bini buldu! Kilosu 40 lira