EN ÇOK OKUNANLAR

İstanbul

Ümraniye’de 14 Şubat’ta 14 Çift Nikah Sevinci Yaşadı

İSTANBUL, (DHA) 14.02.2020 22:03

14 çift, 14 Şubat’ta Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım’ın gerçekleştirdiği nikah töreninde evlilik sevinci yaşadı. Çiftler, nikah töreninin ardından Türk Pop Müziği Sanatçısı Yusuf Güney’in şarkıları ile dans etti.

Ümraniye’de 14 Şubat Sevgililer Günü’nde 14 çift düzenlenen nikah merasimi ile evlendi. Bir alışveriş merkezinde gerçekleşen nikah töreninde çiftlerin nikahını Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım kıyarken, çiftlerin nikah şahidi ise Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu ile Türk Pop Müziği Sanatçısı Yusuf Güney oldu.

“14 ÇİFTİMİZİ 14 ŞUBATTA EVLENDİRDİK”

Törende çiftlerin nikahlarını tek tek kıyan Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, atılan imzaların ardından evlilik cüzdanını çiftlere takdim etti. Nikah merasiminde çiftlere Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım tarafından plaket ve hediyeler verildi. Çiftler nikahın ardından sahnede Türk Pop Müziği Sanatçısı Yusuf Güney’in seslendirdiği parçalarla dans etti.

Çiftlere mutluluklar dileyen Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, “14 Şubat Sevgililer Günü’nde Ümraniye’de bulunan güzel bir alışveriş merkezinde birlikteyiz. Burada 14 tane çiftimizi 14 Şubat’ta evlendirdik. Gördüğünüz gibi hepsine ayrı ayrı nikah merasimi yaptık. Çok mutlu oldum. Onların da mutlulukları gözlerine yansımış, birbirlerine yakışıyorlar. Allah hepsini bir yastıkta kocatsın, ömür boyu mutluluklar diliyorum” şeklinde konuştu. 

EN YENİLER

Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde yangın
Fenerbahçe Beko - Real Madrid: 65-94
İdlibliler Türk bayraklarıyla sokağa döküldü
Büyükelçilikler için casusluk yapmışlar! Aralarında FETÖ'nün avukatı da var
TEM'i kilitleyen kaza
Başakşehir turu zora soktu
Yer: Esenyurt... O son anda kurtuldu ama diğerleri...
10 yıl hapis cezasıyla aranıyordu... Yüklü miktarda uyuşturucuyla yakalandı
100 ton 'hamsi' avladılar