Geri Dön
Kurumsal"Gayrimenkul kiralamak ve satın almak isteyenleri, yeni nesil dijital emlak ofisi ile tanıştırıyoruz"

"Gayrimenkul kiralamak ve satın almak isteyenleri, yeni nesil dijital emlak ofisi ile tanıştırıyoruz"

Emlakyap Kurucu Ortağı Mevlüt Acaroğlu, kurdukları ‘Yeni Nesil Dijital Emlak Ofisleri’ ile tüm mülkleri 60 farklı ülkede, 120’den fazla portalda ve 25 ayrı dile çevirerek yayımladıklarını duyurdu. Mülklerin bu sayede uluslararası arenada geniş bir kitleye ulaştığını söyleyen Acaroğlu, “Gayrimenkul kiralamak ve satın almak isteyenleri, yeni nesil dijital emlak ofisi ile tanıştırıyoruz. Tüm satış ve kiralama işlemlerinde en uygun stratejiyi belirleyip uyguluyoruz. Profesyonel drone ile fotoğraf ve video çekimleri yaparak mülklerin dijital ortamda dikkat çekici ve çok yönlü tanıtılmasını sağlıyoruz” dedi.

"Gayrimenkul kiralamak ve satın almak isteyenleri, yeni nesil dijital emlak ofisi ile tanıştırıyoruz"

Pandemi döneminden itibaren hızlanan tersine göç furyası, İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyükşehirlerden kırsala olan göçleri artırarak emlak sektöründe yeni dinamikler oluşturdu. Mevlüt Acaroğlu ise ortağı Murat Hazan ile kurduğu Emlakyap’ta emlak sektörüne yenilikçi bir yaklaşım getirdiğini ifade etti. ‘Yeni Nesil Dijital Emlak Ofisleri’ platformunda gayrimenkullerin satış ve kiralanmasında yeni nesil yöntemler kullanarak mülk ilanlarını 60’tan fazla ülkede, 120’den fazla portalda 25 ayrı dile çevirerek yayımlıyor. Bu sayede, mülklerin uluslararası arenada geniş bir kitleye ulaşması sağlanıyor.

ACAROĞLU: TÜM MÜLKLERİ 60’TAN FAZLA ÜLKEDE YAYIMLIYORUZ

Emlakyap Kurucu Ortağı Mevlüt Acaroğlu, platformları hakkında şu açıklamayı yaptı:

“Gayrimenkul kiralamak ve satın almak isteyenleri, yeni nesil dijital emlak ofisi ile tanıştırıyoruz. Tüm satış ve kiralama işlemlerinde en uygun stratejiyi belirleyip uyguluyoruz. Tüm mülkleri, 60’tan fazla ülkede, 120’den fazla portalda 25 ayrı dile çevirerek yayımlıyoruz. Profesyonel drone ile fotoğraf ve video çekimleri yaparak mülklerin dijital ortamda dikkat çekici ve çok yönlü tanıtılmasını sağlıyoruz.”

EMLAK SEKTÖRÜNE YENİ SOLUK GETİRDİK

Acaroğlu, Emlakyap markasıyla emlak sektörüne yeni bir soluk getirdiklerini belirterek, “Yeni nesil dijital emlak ofisleri anlayışımızla bayilik veriyoruz. Yaz dönemi, ticari, konut veya sanayi arsaları, konut ve işyeri gayrimenkulleri üzerinden alım-satım yapmanın tam vakti. Dijitalin barındırdığı imkanları vizyonumuzla birleştirerek kusursuz bir deneyim sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Gayrimenkul kiralamak ve satın almak isteyenleri, yeni nesil dijital emlak ofisi ile tanıştırıyoruz