Canlı Yayın ve Prodüksiyon Hizmetleri

Organizasyonlarınızı, uydu ve internet üzerinden haber abonelerimize veyadilediğiniz medya mecralarına canlı ulaştırıyoruz.


Uydu yayını (Ku Band): Canlı yayın araçları ile bir veya birdenfazla noktadan, çok kameralı, Jimmy jib seçenekli, rejili canlı yayın.Yayın içeriği ve frekansı DHA aboneleri ve tüm medya ile paylaşılır. Uyduyayınını, internet linki ile web ve sosyal medya sayfalarına yüksek kaliteile aktarılır.


İnternet yayını (Ka Band): Canlı yayın aracı ile 2 kameralı, rejili internet yayını. Yayın içeriği ve yayın linki DHA aboneleri ve tüm medya ile paylaşılır.Yayın linki ile internet bağlantısı olan bütün cihazlardan izlenebilir,web ve sosyal medya sayfalarına yüksek kalite ile aktarılır.


4.5G mobil yayını: Yüksek hızlı mobil internet üzerinden canlı yayın kamerası ile yüksekkaliteli canlı yayın. Yayın linki ile internet bağlantısı olan bütüncihazlardan izlenebilir, web ve sosyal medya sayfalarına yüksek kaliteile aktarılır.


Stüdyo Prodüksiyon: Rejili bant kayıt veya uydu üzerinden canlı yayın. Uydu yayınını, yayınlinki ile web ve sosyal medya sayfalarına yüksek kalitede aktarılır.Yayın linki ile internet bağlantısı olan bütün cihazlardan izlenebilir,web ve sosyal medya sayfalarına yüksek kalite ile aktarılır.


Etkinlik Takibi: Kamera operatörü ve foto muhabiri ile etkinliktakibi. Görüntülerin montajlanarak teslimi veya talebe göre ilgilimecralara servisi sağlanır.