EN ÇOK OKUNANLAR

Silahlı saldırıya uğramıştı! Cenazesine 10 bin kişi katıldı

Birlikte eğlendikleri kadınlara kabusu yaşattılar

Burun ameliyatı için gitti, hayatının şokunu yaşadı

Korkunç kaza! Duvardaki yazı görenleri üzdü

12 metrekarelik dükkanı vardı, şimdi 500 kişi çalıştırıyor

Polis aparta baskın yaptı, bavul dolusu ele geçirildi

Seçim

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İstanbullulara müjde!

Gülseli KENARLI-Harun UYANIK/İSTANBUL,(DHA) 22.06.2018 21:06
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İstanbullulara müjde!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Allah nasip eder, inşallah Mart 2019 tekrar belediyeyi biz alacağız inşallah. Artık park sistemlerini yaygınlaştıracağız yani mahallelerin ortak park alanları olacak ve araçlar o parklara park edecekler, sokağa değil." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ilçe mitinglerinin altıncısını Gaziosmanpaşa Küçükköy'de gerçekleştirdi. 

Erdoğan Üsküdar'dan Kıyı Emniyeti'ne ait bir tekne ile Sarıyer'e geçerek Anadolu Yakası'ndaki mitinglerini tamamladı. Sarıyer'in ardından ise Gaziosmanpaşa'ya geldi. Erdoğan'a Gaziosmanpaşa'da İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak eşlik etti. 

Erdoğan miting öncesi, alanda bulunanlarla sohbet etti, fotoğraf çektirdi. Erdoğan konuşması öncesinde kendisini çaya davet edenlere, “Çay seçim sonrası, şimdi işimiz çok" diye yanıt verdi.

“FIRIN YOKTU"

Burada bir konuşma yapan cumhurbaşkanı Erdoğan, “Şimdi çamaşır makinesi olmayan ev kaldı mı? Fırın yoktu. Şimdi fırın olmayan ev kaldı mı? Nereden nereye... Geçen gün bir dostum, 'Ya söyle bunların söylediklerine bakma. Bizim ne araba, ne şu ne bu aklımızdan geçmezdi. Şimdi benim arabam var, oğlumun arabası var. Hanım da tutturdu, o da araba alıyor.' diyor. Nereden nereye geldik. Daha da iyi olacak. Bu bizim refah düzeyimizi gösteriyor. Şimdi Gaziosmanpaşa'nın sokaklarına bakalım. Sokaklarda arabayı park edecek yer var mı? Niye yok? Önüne gelen araba alıyor da onun için yok. Allah nasip eder, inşallah Mart 2019 tekrar belediyeyi biz alacağız inşallah. Artık park sistemlerini yaygınlaştıracağız yani mahallelerin ortak park alanları olacak ve araçlar o parklara park edecekler, sokağa değil. Araçlar o parklarda park etmek suretiyle modern bir şehirciliği biz ikame edeceğiz. Bu pazar aynı zamanda Mart 2019'un işaret fişeğidir. Onu da bilin. Bu seçimle sadece belediye seçimi yapmıyoruz. Aynı zamanda Mart'ta yerel seçimin de ön adımlarını atıyoruz" şeklinde konuştu.  

“RAHMETLİ ERBAKAN HOCA MEZARDAN ÇIKSA, BUNLARI MEZARA GÖMER"

Erdoğan, “Şimdi çıkmış bir tanesi ne diyor? 'Yüksek hızlı tren istemem.' İnanın rahmetli Erbakan Hoca mezardan çıksa, bunları mezara gömer. Çünkü hayatı yüksek hızlı tren, bu tür şeylerle geçti. Şimdi onun arkasından geldiğini söyleyenler diyor ki, 'Neden yüksek hızlı tren olsun? Bu göçü artırır.' diyor. Basmıyor, basmıyor. Bir diğeri köprüye karşı, bir diğeri şehir hastanelerine karşı. Şehir hastanelerine nasıl karşı olursun? Buralarda modernite, şifa, sağlık var ve burada benim vatandaşım huzurla, mutluluk içerisinde tedavi oluyor" dedi. 

“BİZ, ÖZGÜRLÜKLERİN PARTİSİYİZ"

Erdoğan, “Biz, özgürlüklerin partisiyiz, özgürlüklerin hareketiyiz. Bizde Türk'ü, Kürt'ü, Laz'ı, Çerkez'i, Gürcü'sü, Abaza'sı, yerlisi, yabancısı yok. Alevisi, Sünnisi yok. Biz yaratılanı, yaratandan ötürü sevdik. Bırakın o uydurmaları. Yok bilmem Alevi'ymiş, Kürtçü'ymüş, şucuymuş, bucumuymuş. Yaratılanı yaratandan ötürü sevmek... Onun için tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet. Bunun için bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız" şeklinde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan son mitingi ise Beyoğlu Kasımpaşa'da gerçekleştirecek. 

1

Silahlı saldırıya uğramıştı! Cenazesine 10 bin kişi katıldı

2

Birlikte eğlendikleri kadınlara kabusu yaşattılar

3

Burun ameliyatı için gitti, hayatının şokunu yaşadı

4

Korkunç kaza! Duvardaki yazı görenleri üzdü

5

12 metrekarelik dükkanı vardı, şimdi 500 kişi çalıştırıyor

6

Polis aparta baskın yaptı, bavul dolusu ele geçirildi

7

6 kilometrelik araç kuyruğu oluştu! Otellerdeki doluluk oranı yüzde 100

8

Kayınpeder dehşeti! Yasak aşk iddiası

EN YENİLER

Sivas'ta 3,7 büyüklüğünde deprem
Yasin Öztekin: İlk defa burada alkışlandım
Motosiklet metrobüse çarptı: Yaralılar var
Bursaspor - Fatih Karagümrük: 2-1
Beşiktaş sahasında yıkıldı
Parkta eşini vurdu, polis ve sağlık ekibi gelinceye kadar başında bekledi
4. Geleneksel Okçuluk Yarışması'nda ödüller sahiplerini buldu
Cemevine çirkin saldırı!
Soğuğa aldırmadan buz gibi suda yüzdüler