EN ÇOK OKUNANLAR

Yurt

AK Parti'li Çelik: Çeşme'de turistlere dönük şiddeti kınıyoruz

ANKARA, (DHA) 04.08.2020 13:37
AK Parti'li Çelik: Çeşme'de turistlere dönük şiddeti kınıyoruz

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Çeşme'de yaşanan ve ülkemizde 'misafirimiz' olan turistlere dönük şiddeti kınıyoruz. Ülkemizin tamamı ve gözde bölgemiz Çeşme, misafirperverliğin tüm değerleriyle eşsizdir" dedi.

AK Parti Sözcüsü Çelik, sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki hesabından, İzmir Çeşme'de tatil yapan Ukraynalı top model Daria Kyryliuk'un darbedilmesine ilişkin açıklamada bulundu. Çelik, "Çeşme’de yaşanan ve ülkemizde 'misafirimiz' olan turistlere dönük şiddeti kınıyoruz. Tüm turistler, ülkemizin doğal güzelliklerinin yanında milletimizin dünyada herkesin bildiği misafirperverliğine hayrandır. Misafirlerimize çirkin davrananlar bunun bedelini öder" dedi. 

Kimsenin misafirlere çirkin davranışta bulunamayacağını belirten Çelik, şunları kaydetti:

"Hele de bir kadına dönük şiddet asla affedilemez. Turist misafirlerimize mekanik bir para makinesi gözüyle bakanlar, milletimizin dünyaca ünlü misafirperverliğinden nasibini almamış barbarlardır. Ülkemizin tamamı ve gözde bölgemiz Çeşme, misafirperverliğin tüm değerleriyle eşsizdir. Magandalık bu topraklarda barınamaz. Tüm misafirlerimiz, güven ve huzur içinde olsunlar. Hoşgeldiler, safa geldiler. Milyonlarca misafirimiz gibi ülkemizde eşsiz anılara sahip olacaklar."

AK PARTI SOZCUSU OMER CELIK, "CESME'DE YASANAN VE ULKEMIZDE 'MISAFIRIMIZ' OLAN TURISTLERE DONUK SIDDETI KINIYORUZ. ULKEMIZIN TAMAMI VE GOZDE BOLGEMIZ CESME, MISAFIRPERVERLIGIN TUM DEGERLERIYLE ESSIZDIR" DEDI. FOTO-ANKARA-DHA

EN YENİLER

Bakan Koca koronavirüste son durumu paylaştı
TFF Başkanı Nihat Özdemir: Futbolcu ve taraftar sağlığı için bu kararı aldık
Galatasaray'da koronavirüs vakası
Denizin rengi bir anda değişti, korkup çıktılar
Samsunspor'un hazırlık maçına koronavirüs engeli
Bakan Akar ve kuvvet komutanları Isparta'da
Diyanet'ten tepki çeken olayla ilgili açıklama
Muharrem İnce'nin Sivas'taki köy ziyaretine karantina engeli
İletişim Başkanı Altun'dan 'Macron' açıklaması