EN ÇOK OKUNANLAR

Yurt

Kamyonetin kasasını havuza çevirdiler

Ramazan ÇETİN / DENİZLİ, (DHA)- 08.05.2021 12:42

Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle denize ya da havuza yüzmeye gidemeyen Erol Çoban, çareyi sahibi olduğu kamyonetin kasasını havuza çevirmekte buldu. Evinin bahçesine getirdiği kamyonetin kasasını naylon brandayla kaplayan Çoban, suyla doldurup, yeğenleri ve akrabalarıyla birlikte sıcak havada havuz keyfi yapıyor.

Bahçelievler Mahallesi'nde büfe işleten Erol Çoban, sokağa çıkma kısıtlamasında denize ya da havuza gidemeyince çareyi sahibi oldukları kamyonetin kasasını havuza çevirmekte buldu. Kamyoneti evlerinin bahçesine park eden Çoban, kasayı naylon brandayla kapladıktan sonra suyla doldurdu. Kamyonetin kasasını, yaklaşık 1 metre yüksekliğindeki su ile küçük bir havuza çeviren Çoban ve yeğenleri, 35 derece sıcaklığa ulaşan havada yüzmenin keyfini yaşıyor.

Sahibi oldukları kamyonetin boş durduğunu ifade eden Erol Çoban, "Sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle denize gidemiyoruz. Sahiller kapalı, havuzlara da gidemiyoruz. Şehirlerarası yolculuk da kısıtlı olduğu için bizde çözümü bu şekilde bulduk. İş yerimizde kapalı. Çocuklar da evde sıkıldı ve dışarı çıkamıyorlar. Kamyonetin kasasını naylonla kaplayıp, su doldurduk. Havalarda güneşli ve sıcak olmaya başladı. Çocuklarla birlikte kamyonette havuz keyfi yapıyoruz. Çocuklar da eğleniyor biz de" dedi.Volkan Karakuş ise, "Kısıtlama nedeniyle denize ve havuza gidemiyoruz. Çocuklar eğlenip, zaman geçirsin diye böyle bir şey yaptık. Biz de girip, çocuklarla eğleniyoruz. Hatta atlayıp, top bile oynuyoruz" diye konuştu.12 yaşındaki Kaan Çoban da kamyon kasasındaki havuzda yüzmekten büyük keyif aldığını söyledi.

Erdoğan ile Putin arasında kritik görüşme
Sağlık Bakanlığı günlük tabloyu paylaştı! 59 can kaybı, 5 bin 703 yeni vaka
Bakan Soylu: Türkiye'deki terörist sayısı 240'a düştü
Bakan Akar: Nereye kaçarlarsa kaçsınlar terörü bitireceğiz
Yıldırım: 'Bu köprünün ilkleri vardır, enleri vardır' dedi, o detayı paylaştı
Genç çift dağ evinde ölü bulundu
Candan Erçetin'den 'aşı' uyarısı: İhmal etmeyin, ertelemeyin
Müzik öğretmeni ile inşaat işçisi sevgilisi, uyuşturucu ticaretinden tutuklandı
Kafa kafaya feci kaza! Karı- koca öldü, 4 kişi yaralandı
Emniyet'ten dikkat çeken rapor! İstanbul 29, Adana 35'inci sırada yer aldı
UEFA'dan tarihi karar! O kural kaldırıldı
Faciaya ramak kaldı, büyük tehlike böyle atlatıldı
Evde yapılan kaçak kazıda, tarihi yer altı şehri ortaya çıktı
50 günde ceza yağdıran gönüllü fahri müfettiş görevinden alındı
'Mahmure Ana'nın itfaiyecilere bıraktığı miras davası: 25 milyon lira 272 kişiye paylaştırıldı