İsrail Başbakanı Netanyahu

İsrail Başbakanı Netanyahu

Son dakika İsrail Başbakanı Netanyahu haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İsrail Başbakanı Netanyahu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İsrail Başbakanı Netanyahu haber sayfamızda...

İsrail Başbakanı Netanyahu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 776 israil basbakani netanyahu haberi bulunmuştur.
Kılıçdaroğlu: Netanyahu'nun küstah dili kabul edilemez
Kılıçdaroğlu: Netanyahu'nun küstah dili kabul edilemezCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "İsrail Başbakanı Netanyahu’nun BM 81'inci Genel Kurulu’nda; Gazze’de yaşanan ağır insani tabloyu yok sayan, 70 binin üzerinde masum insanın hayatını kaybettiği yıkımı aklamaya çalışan ve Türkiye başta olmak üzere kendisini protesto eden ülke temsilcilerini hedef alan küstah dili asla kabul edilemez" dedi.
25.09.2026Politika
TBMM Başkanı Kurtulmuş: Terörden tamamen kurtulmuş Türkiye’nin kurulduğunu göreceğiz
TBMM Başkanı Kurtulmuş: Terörden tamamen kurtulmuş Türkiye’nin kurulduğunu göreceğizTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, “Bu ülkede birliğin, beraberliğin, kardeşliğin, dayanışmanın ve demokratik standartları yüksek, terörden tamamen kurtulmuş olan bir Türkiye’nin inşallah kurulduğunu hep beraber göreceğiz” dedi.
25.09.2026Politika
AK Parti’li İnan'dan İsrail Başbakanı Netanyahu'ya tepki
AK Parti’li İnan'dan İsrail Başbakanı Netanyahu'ya tepkiAK Parti Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan, "Bugün dünya halklarının vicdanında bütünüyle mahkum edilen, içine düştüğü rezil durumu ve yalnızlığını yalanlarla örtbas etmeye çırpınan kötülük canavarı Netanyahu, Sayın Cumhurbaşkanımızı pervasızca hedef alıyor. Sayın Cumhurbaşkanımıza yönelik bu hadsiz saldırıları, çirkin iftiraları ve hezeyanları en şiddetli biçimde kınıyoruz" dedi.
30.08.2026Politika
Özgür Özel: Yeni Parti'yi bir partimiz olsun diye değil, iktidar olsun diye kurduk
Özgür Özel: Yeni Parti'yi bir partimiz olsun diye değil, iktidar olsun diye kurdukYeni Parti Genel Başkanı Özgür Özel, “Artık Yeni Parti bir muhalefet partisi değil, bunu herkes bilsin. Yeni Parti'yi bir partimiz olsun diye değil, iktidar olsun diye kurduk” dedi.
21.08.2026Politika
AK Parti'li Acar: Tarih sizi katliamlarınızla hatırlayacakc
AK Parti'li Acar: Tarih sizi katliamlarınızla hatırlayacakcAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Faruk Acar, İsrail Başbakanı Netanyahu’nun Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik sözleri üzerine, “Tarih sizi katliamlarınızla, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ise zulme karşı dimdik duran liderliğiyle hatırlayacak” dedi.
11.06.2026Politika
İsrail Başbakanı Netanyahu: İran konusunda gözlerimiz açık, Başkan Trump ile görüşeceğim
İsrail Başbakanı Netanyahu: İran konusunda gözlerimiz açık, Başkan Trump ile görüşeceğimİsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, hükümet toplantısında yaptığı açıklamada bölgedeki senaryolara ve ABD ile temaslarına dikkat çekerek, “İran konusunda da gözlerimiz tamamen açık. Bugün, her birkaç günde bir yaptığım gibi, dostumuz Başkan Trump ile görüşeceğim” dedi.
17.05.2026Dünya
Dışişleri Bakanlığı: Yaşadığımız çağın Hitler’i olarak nitelenen Netanyahu’nun kim olduğu ve sicili bellidir
Dışişleri Bakanlığı: Yaşadığımız çağın Hitler’i olarak nitelenen Netanyahu’nun kim olduğu ve sicili bellidirDışişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, "İşlediği suçlar nedeniyle yaşadığımız çağın Hitler’i olarak nitelenen Netanyahu’nun kim olduğu ve sicili bellidir" ifadeleri kullanılarak, "Türkiye, masum sivillerin yanında olmaya devam edecek ve Netanyahu’nun işlediği suçlardan dolayı hesap vermesi için çaba harcamayı sürdürecektir" denildi.
11.04.2026Politika
Sumud Filosu’na yönelik silahlı müdahaleye ilişkin 35 şüpheli hakkında iddianame
Sumud Filosu’na yönelik silahlı müdahaleye ilişkin 35 şüpheli hakkında iddianameGazze'ye insani yardım götüren 'Sumud Filosu' gemilerine uluslararası sularda düzenlenen silahlı müdahaleye ilişkin, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun aralarında bulunduğu 35 şüpheli hakkında ayrı ayrı ağırlaştırılmış müebbet ve bin 102'şer yıl 9'ar aydan 4'er bin 596'şar yıla kadar hapis cezası talep edildi.
10.04.2026Gündem
İsrail Başbakanı Netanyahu: Laricani’yi ortadan kaldırdık
İsrail Başbakanı Netanyahu: Laricani’yi ortadan kaldırdıkİsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, İran Ulusal Güvenlik Yüksek Konseyi Genel Sekreteri Ali Laricani’nin öldürüldüğünü öne sürerek, “Bu sabah Laricani'yi ortadan kaldırdık” dedi.
17.03.2026Dünya
Hindistan Başbakanı Modi, İsrail Başbakanı Netanyahu ile görüştü
Hindistan Başbakanı Modi, İsrail Başbakanı Netanyahu ile görüştüHindistan Başbakanı Narendra Modi, İsrail'deki temasları kapsamında Başbakan Binyamin Netanyahu ile bir araya geldi.
25.02.2026Dünya
Netanyahu: İran’ın tüm nükleer programı ortadan kaldırılmalı
Netanyahu: İran’ın tüm nükleer programı ortadan kaldırılmalıİsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, ABD'nin İran ile yapacağı bir anlaşmanın tüm nükleer programının ve altyapısının ortadan kaldırılmasını içermesi gerektiğini bildirdi.
16.02.2026Dünya
Trump ve Netanyahu, Beyaz Saray’da bir araya geldi
Trump ve Netanyahu, Beyaz Saray’da bir araya geldiABD Başkanı Donald Trump ile İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, Beyaz Saray’da bir araya geldi.
11.02.2026Dünya
İsrail Başbakanı Netanyahu'dan güvenlik kabinesini toplama kararı
İsrail Başbakanı Netanyahu'dan güvenlik kabinesini toplama kararıİsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun, güvenlik kabinesini bugün toplayacağı bildirildi.
5.02.2026Dünya
Emine Erdoğan, Gazze ve 'Sıfır Atık' faaliyetlerini 2025'te sürdürdü
Emine Erdoğan, Gazze ve 'Sıfır Atık' faaliyetlerini 2025'te sürdürdüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi, Birleşmiş Milletler (BM) Yüksek Düzeyli Şahsiyetler Sıfır Atık Danışma Kurulu Başkanı Emine Erdoğan, yıl boyunca yurt içi ve dışında katıldığı programlarda başta Gazze olmak üzere; 'Sıfır Atık', ailenin önemi ve çocuk haklarının korunması gibi konularda farkındalığı artırmak için çalıştı.
31.12.2025Politika
Trump ile Netanyahu'nun görüşeceği tarih belli oldu
Trump ile Netanyahu'nun görüşeceği tarih belli olduABD Başkanı Trump ile İsrail Başbakanı Netanyahu’nun, Gazze'deki ateşkesin ikinci aşamasını görüşmek için 29 Aralık'ta bir araya geleceği bildirildi.
8.12.2025Dünya
İsrail Başbakanı Netanyahu, MOSSAD'a yeni başkan atadı
İsrail Başbakanı Netanyahu, MOSSAD'a yeni başkan atadıİsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu’nun, Askeri Sekreteri Tümgeneral Roman Gofman'ı İsrail dış istihbarat servisi MOSSAD Başkanı David Barnea'nın yerine atadığı bildirildi.
4.12.2025Dünya
Rusya Devlet Başkanı Putin, İsrail Başbakanı Netanyahu ile telefonda görüştü
Rusya Devlet Başkanı Putin, İsrail Başbakanı Netanyahu ile telefonda görüştüRusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ile telefonda Gazze planı hakkında görüştü.
6.10.2025Dünya
Trump: İsrail, aşamalı şekilde çekilecek
Trump: İsrail, aşamalı şekilde çekilecekABD Başkanı Donald Trump, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu’nun ABD'nin Gazze planını kabul ettiğini belirterek, “İsrail, aşamalı şekilde çekilecek” dedi.
29.09.2025Dünya
Beyaz Saray, Trump'ın Gazze planını açıkladı
Beyaz Saray, Trump'ın Gazze planını açıkladıBeyaz Saray, ABD Başkanı Donald Trump'ın Gazze planını resmen açıkladı.
29.09.2025Dünya
ABD Başkanı Trump, İsrail Başbakanı Netanyahu ile bir araya geldi
ABD Başkanı Trump, İsrail Başbakanı Netanyahu ile bir araya geldiABD Başkanı Donald Trump, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'yu Beyaz Saray'da kabul etti.
29.09.2025Dünya
Slovenya'dan Netanyahu'ya seyahat yasağı
Slovenya'dan Netanyahu'ya seyahat yasağıSlovenya hükümeti, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'ya seyahat yasağı getirdiğini duyurdu.
25.09.2025Dünya
Emine Erdoğan'dan Melania Trump'a 'Gazze' mektubu
Emine Erdoğan'dan Melania Trump'a 'Gazze' mektubuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump'ın eşi Melania Trump'a, Ukrayna'daki savaş için gösterdiği hassasiyeti Gazze'deki insani kriz için de göstermesi çağrısında bulunduğu bir mektup gönderdi.
23.08.2025Gündem
İsrail Başbakanı Netanyahu zehirlendi
İsrail Başbakanı Netanyahu zehirlendiİsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun, tükettiği bozuk gıda nedeniyle bağırsak iltihabı geçirdiği ve tedavi altına alındığı bildirildi.
20.07.2025Dünya
İsrail ile Suriye ateşkeste anlaştı
İsrail ile Suriye ateşkeste anlaştıABD Türkiye Büyükelçisi ve Suriye Özel Temsilcisi Tom Barrack, Netanyahu ile Ahmet el-Şara'nın Türkiye, Ürdün ve komşularının da kabul ettiği bir ateşkes konusunda anlaştığını duyurdu.
18.07.2025Politika
Trump: Gazze’de uzlaşma kesin değil ancak gerçekleşme ihtimali yüksek
Trump: Gazze’de uzlaşma kesin değil ancak gerçekleşme ihtimali yüksekABD Başkanı Donald Trump, Gazze’de bir anlaşma ihtimalinin ‘kesin olmamakla birlikte çok yüksek’ olduğunu söyledi.
10.07.2025Dünya

Benzer Haber Etiketleri

NetanyahuİsrailGazzedhapressAK Parti

İsrail Başbakanı Netanyahu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.