Geri Dön
Gündem Fatih'te evcil hayvan taşıma çantasıyla kadın kuaförüne saldırı kamerada

Fatih'te evcil hayvan taşıma çantasıyla kadın kuaförüne saldırı kamerada

Fatih'te kimliği belirsiz yüzü maskeli bir kişi, kadın kuaförüne evcil hayvan taşıma çantasıyla saldırdı. Sabah gelen çalışanlar ve iş yeri sahibi camların kırık olduğunu görüp polise şikayette bulundu. Şüphelinin kuaförün camını kırdığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, 21 Mayıs Salı gece saatlerinde Cerrahpaşa Mahallesi'nde bulunan bir kadın kuaföründe meydana geldi. Sabah iş yerini açmaya gelen çalışanlar, camların kırık olduğunu farketti. Hemen güvenlik kamerasını izleyen çalışanlar, yüzü maskeli, ceketini ters giymiş ve elinde evcil hayvan taşıma çantası olan bir kişinin iş yerinin önüne geldiğini gördü. Şüpheli, birkaç tur attıktan sonra dükkanın camlarını elinde bulunan pet çantayla kırdı. İş yerinden herhangi bir şey almayan şüpheli yaya olarak olay yerinden uzaklaştı. Kuaförün sahibi, durumu polis ekiplerine bildirdi. Ekipler, şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

 

"KİMİN NE İÇİN YAPTIĞINI BİLMİYORUZ"

Yaşananları anlatan iş yeri sahibi Hatice Bulut, "Sabah geldiğimde camın kırık olduğunu gördüm. Ardından kameraları incelediğimizde, üstündeki montu ters şekilde giymiş bir kişinin elindeki pet çantasıyla cama saldırdığı anlaşıldı. Bizim öyle kimseyle düşmanlığımız yok, kimin ne için yaptığını bilmiyoruz" dedi.