Geri Dön
Gündem Pendik’te arkadaşını döverek öldüren eski boksör ve dini nikahlı eşi tutuklandı

Pendik’te arkadaşını döverek öldüren eski boksör ve dini nikahlı eşi tutuklandı

Pendik'te eski boksör Engin Karanlık dini nikahlı eşine sarkıntılık iddiasıyla eski arkadaşı İkrami Güler’i (60) öldürmüştü. Engin Karanlık ve dini nikahlı eşi Selda Uzan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Pendik’te arkadaşını döverek öldüren eski boksör ve dini nikahlı eşi tutuklandı

Olay, 11 Nisan Perşembe günü saat 02.00 sıralarında Doğu Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre Engin Karanlık, dini nikahlı eşi Selda Uzan ve İkrami Güler ile alkol almak için eve geldi. Bir süre evde oturduktan sonra Engin Karanlık lavaboya gitti. İddiaya göre, lavabodayken Güler'in Selda Uzan'a sarkıntılık yaptığını duyduğunu öne süren Karanlık, konuşmak için arkadaşını kapıya çağırdı. Burada ikili arasında yaşanan tartışma sonrasında Engin Karanlık, İkrami Güler'e yumrukla saldırdı. Güler aldığı darbeler sonucu yere yığıldı. Yerde hareketsiz yatan Güler'i, eski boksör Engin Karanlık ve Selda Uzan bir süre sonra evlerinin yakınındaki mezarlığa bırakıp kaçtı.

 

TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Engin Karanlık ve Selda Uzan polis ekiplerinin çalışmasıyla gözaltına alındı. Karanlık ve Uzan emniyetteki işlemlerinin ardından Kartal'daki Anadolu Adliyesine getirildi. Savcılık ifadelerinin ardından hakimliğe sevk edilen şüpheliler tutuklanarak cezaevine gönderildi.