Geri Dön
Gündem Ramazan Bayramı'nın son gününde İstiklal Caddesi'nde insan seli

Ramazan Bayramı'nın son gününde İstiklal Caddesi'nde insan seli

Ramazan Bayramı'nın son gününde yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrayan Taksim Meydanı, İstiklal Caddesi ve Eminönü''nde adeta insan seli yaşandı.

Ramazan Bayramı'nın son gününde, havanında sıcak olmasını fırsat bilen yerli ve yabancı turistler Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi'ne akın etti.

Kameralara yansıyan görüntülerde adeta insan seli yaşandı.

EMİNÖNÜ'NDE YAŞANAN İNSAN YOĞUNLUĞU HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ  

Ramazan Bayramı tatilini İstanbul'da geçirenlerin en çok tercih ettiği yerlerden biri de Eminönü oldu. Eminönü'nde yaşanan insan yoğunluğu havadan görüntülendi.


Sancaktepe'den geldiğini belirten Rezzan Adikti, “Her gün evdeydik, bugün Eminönü'ne çıktık o kadar. Bugün bayağı cıvıl cıvıl, güzel, insanlar eğleniyor. Sancaktepe'den geliyorum" dedi. Rize'den geldiğini söyleyen Yağmur Uluçetin ise, "Kuzenimin düğünü var ondan dolayı geldim.

Çok yorucu geçiyor, çok kalabalık. Adım atacak yer yok, geri kaçıyoruz, geldiğimiz gibi geri dönüyoruz" diye konuştu. Munci Fırat ise, “Güzel geçiyor, Güngören'den geldim. Benim meslek terzilik, yoğun geçti. Çocukları getireyim dedim, iyi ki getirmemişim baksana iğne atsan yere düşmez.

Boşaldı dediler İstanbul'a ama dolmuş meğerse, yollarda bedava olunca saldırmış Eminönü'ne" ifadelerini kullandı.