Geri Dön
Gündem Yalova'da nikah dairesinin tavanı çöktü: 4 yaralı

Yalova'da nikah dairesinin tavanı çöktü: 4 yaralı

Yalova'da, Raif Dinçkök Kültür Merkezi'nde yer alan nikah dairesinin asma tavanı çöktü. Çökme sonucu 2'si personel 4 kişi hafif yaralandı.

Yalova'da nikah dairesinin tavanı çöktü: 4 yaralı

Olay, saat 16.30 sıralarında Yalova'nın Kazım Karabekir Mahallesi'nde bulunan Raif Dinçkök Kültür Merkezi'ndeki nikah dairesinde meydana geldi. Nikah dairesinin asma tavanında meydana gelen çökme nedeniyle 2'si belediye personeli 4 kişi hafif şekilde yaralanırken, ihbarla olay yerine polis, sağlık ve itfaiye ekibi sevk edildi. Yaralılar, sağlık ekipleri tarafından tedbir amaçlı Yalova Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Olay sonrası teknik ekipten detaylı bir rapor istediğini belirten Yalova Belediye Başkanı Mehmet Gürel, "Teknik ekiplerimiz detaylı bir inceleme yapacak. Çıkacak rapor doğrultusunda suçu ya da ihmali olan varsa haklarında gerekli yasal işlemleri başlatacağız. Böyle bir olayın olması bizleri derinden üzdü. Çok şükür herhangi bir can kaybı yaşanmadı. Yaralılarımıza acil şifalar diliyorum" dedi.

Yalova'da, asma tavanının çökmesiyle 4 kişinin yaralandığı nikah dairesinde incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Mehmet Gürel, "Teknik ekiplerimiz detaylı bir inceleme yapacak. Çıkacak rapor doğrultusunda suçu ya da ihmali olan varsa haklarında gerekli yasal işlemleri başlatacağız'' dedi.

Olay, dün saat 16.30 sıralarında, Kazım Karabekir Mahallesi'nde, Raif Dinçkök Kültür Merkezi'ndeki nikah dairesinde meydana geldi. Nikah dairesinin asma tavanında meydana gelen çökme nedeniyle 2'si belediye personeli, 4 kişi hafif yaralandı. İhbarla adrese polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılar, sağlıkçılar tarafından tedbir amaçlı Yalova Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Olayın ardından inceleme talimatı veren Yalova Belediye Başkanı Mehmet Gürel, ilk olarak hastanede tedavi olan yaralıları ziyaret edip, durumları hakkında bilgi aldı. Gürel, daha sonra da Raif Dinçkök Kültür Merkezi'ne gidip inceleme yaptı. Konuyla ilgili rapor isteyen Başkan Gürel, "Teknik ekiplerimiz detaylı bir inceleme yapacaklar. Çıkacak rapor doğrultusunda suçu ya da ihmali olan varsa haklarında gerekli yasal işlemleri başlatacağız. Böyle bir olayın olması bizleri derinden üzdü. Çok şükür, herhangi bir can kaybı yaşanmadı. Yaralılarımıza acil şifalar diliyorum" dedi.