Geri Dön
Kurumsal CANiK ve Grup Şirketleri, SEDEC 2024’te yeni sözleşmelere imza attı

CANiK ve Grup Şirketleri, SEDEC 2024’te yeni sözleşmelere imza attı

Anayurt güvenliği, sınır güvenliği, iç güvenlik konularında ulusal ve uluslararası oyuncuları bir araya getiren SEDEC’te, CANiK’in de içinde bulunduğu Samsun Yurt Savunma (SYS) şirketler grubu birçok yeni sözleşmeye imza attığını duyurdu. CANiK Yönetim Kurulu Üyesi Didem Aral, “Başkentimizde ürünlerimizi dünyaya sunduğumuz bir platform olan SEDEC fuarında bu sene imzaladığımız anlaşmaların şirketimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

CANiK ve Grup Şirketleri, SEDEC 2024’te yeni sözleşmelere imza attı

Türkiye Cumhuriyeti Millî Savunma Bakanlığı ve Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığının destekleri ile 21-23 Mayıs’ta Ankara’da düzenlenen SEDEC 2024’e katılan CANiK ve grup şirketleri AEI Systems ve UNIROBOTICS önemli görüşmeler gerçekleştirerek yeni anlaşma ve sözleşmelere de imza attı. CANiK, sponsor olduğu etkinlikte ayrıca ürünlerini de sergiledİ.

“İHRACAT'TA BAŞARILARIMIZA YENİLERİNİ EKLEMEK İÇİN ARALIKSIZ ÇALIŞIYORUZ”

SEDEC 2024’in ulusal ve uluslararası katılımcılarıyla önemli bir buluşma olduğuna dikkat çeken CANiK Yönetim Kurulu Üyesi Didem Aral, “Geçtiğimiz yılı rekor ihracat ile tamamlayan Türk savunma sanayimiz bu yılda yeni rekorlara imza atmaya hazırlanıyor. CANiK ve SYS grup şirketlerimiz ile bu ihracat yolculuğunda her zamanki gibi en üst seviyelerde yerimizi alarak ülkemize kazandırmaya devam edeceğiz. İhracat başarılarımıza yenilerini eklemek için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Başkentimizde ürünlerimizi dünyaya sunduğumuz bir platform olan SEDEC fuarında bu sene imzaladığımız anlaşmaların şirketimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

CANiK, AEI SYSTEMS VE UNIROBOTICS ENVANTERLERİNİ SERGİLEDİ

CANiK’in ağır makinalı tüfek ailesi CANiK M2 QCB, CANiK M2F ve CANiK M3 ile dünyanın en düşük geri tepmeli orta kalibre topu olan VENOM LR SEDEC 2024’te ilgililerle buluştu. UNIROBOTICS tarafından geliştirilen yerli ve milli uzaktan komutalı silah sistemleri (UKSS) ailesi TRAKON ve TRAKON LITE da başta yabancı delegasyonlar olmak üzere katılımcıların dikkatini çekti.

Yurt içinden ve yurt dışından birçok delegasyon ve karar vericilerin katıldığı SEDEC’te, SYS grup şirketleri CANiK, AEI Systems ve UNIROBOTICS envanterlerini sergiledi. SYS şirketleri ayrıca birçok B2B ve B2G görüşmeleri de gerçekleştirdi.