Geri Dön
Kurumsaliddaa.com’un yeni reklam filmlerine Altın Effie ödülü

iddaa.com’un yeni reklam filmlerine Altın Effie ödülü

iddaa.com’un Kral Oran’la daha çok kazandığını herkesten saklayan Lütfi’nin yakalandığında yaşadığı zor anları konu alan üç filmlik reklam kampanyası Altın Effie Ödülü’nün sahibi oldu.

iddaa.com’un yeni reklam filmlerine Altın Effie ödülü

iddaa.com’un eğlenceli ve iddialı reklam kampanyalarından “Herkes herkese söylesin” sloganıyla yayına giren filmleri izleyiciden tam not aldı. Kral Oran’la daha fazla kazandığını kayınpederinden, berberinden ve hatta mahallenin Mustafa Abi’sinden bile saklayan Lütfi’nin yakalandığında yaşadığı zor anları esprili bir dille anlatan, Blab imzalı reklam filmleri dünyanın önde gelen pazarlama ve reklam yarışması Effie Awards tarafından Altın Effie Ödülü’ne layık görüldü.

HERKES HERKESE SÖYLEDİ

Kampanyanın başarısını değerlendiren Şans Girişim Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Burçak Evren Baran, “Üç filmlik ‘Herkes Herkese Söylesin’ sloganıyla hayata geçirdiğimiz kampanyamız, yaratıcı sloganı, eğlenceli öyküleri, renkli karakterleri ve neşeli müziğiyle yayınlandığı günden bugüne 25 milyon izlenme rakamına ulaştı. Kampanya görsellerimizle ise 254 milyon gösterim aldık. İzleyiciden tam not alan kampanyamızın böyle önemli bir ödülle taçlandırılması bizleri çok gururlandırdı. Kampanyamız amacına ulaştı, herkes herkese söyledi. Kampanyada emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz” dedi.