Geri Dön
Kurumsal İstanbul’da hizmet verecek ‘Taksim’ uygulaması hayata geçirildi

İstanbul’da hizmet verecek ‘Taksim’ uygulaması hayata geçirildi

İstanbul'un hareketli ve yoğun trafiği içinde ulaşımı daha güvenli ve erişilebilir hale getirmeyi amaçlayan 1000 Yatırımlar Holding çatısı altında geliştirilen Taksim, kullanıcılarına tek bir mobil uygulama üzerinden İstanbul’daki taksileri çağırma fırsatı tanıyor. Taksim uygulamasıyla mega kente yepyeni bir dijital taksi deneyimi sunuyor.

İstanbul’da hizmet verecek ‘Taksim’ uygulaması hayata geçirildi

İstanbul’daki taksi duraklarını içinde barındıran Taksim uygulaması, yolcularına güvenilir bir yolculuk deneyimi sunmayı hedefliyor. Ayrıca lansman sürecine özel komisyon ücreti de alınmıyor. Aynı şekilde kullanıcılar, gitmek istedikleri noktaya tahmini ulaşım maliyetini görerek ödeme yöntemini önceden tercih edebilecekler.

ABDİK: İSTANBUL’UN TAKSİLERİ TAKSİM İLE CEBİNDE

1000 Yatırımlar Holding'in Kurucu Ortağı ve CEO'su Kadir Abdik, konuyla ilgili olarak "İstanbul’un taksileri Taksim ile cebinde mottosuyla hayata geçirdiğimiz Taksim, teknoloji ve ulaşım konusundaki vizyonumuzun en yeni ürünüdür. Şehir içi ulaşımın dijitalleştirilmesi ve herkes için erişilebilir hale getirilmesi amacıyla yola çıktık. İstanbul'un karmaşık ulaşım sorunlarına çözüm olmak için kararlı bir şekilde çalışıyoruz" diye konuştu.

UYGULAMAYA DAVET EDENLER 200 TL İNDİRİM KAZANABİLECEK

Kullanıcılar lansman dönemine özel olarak ek hizmet bedeli ödemeden Taksim’den yararlanabilecek, kampanyalar sekmesinden aldıkları kod ile istedikleri arkadaşlarını uygulamaya davet ederek sonraki yolculuklarında 200 TL indirim kazanabilecek. Ayrıca arkadaşlarının kodu ile kaydolan yeni kullanıcılar, ilk yolculuklarını tamamladıklarında 200 TL indirim kazanacaklar. İndirim, davet edilen kişi Taksim üzerindeki yolculuğunu başarılı şekilde tamamladığında aktif hale gelecek.

1000 Yatırımlar Holding bu fırsatlarıyla yolcuları Taksim’le buluşturmayı hedeflerken sürücüleri de lansmana özel olarak Taksim’e davet ettikleri her sürücü için 200 TL kazanabilecek. Ek olarak sürücüler, Taksim’e davet ettikleri her 3 kullanıcının uygulama ile yaptığı 3 başarılı yolculuğunun ardından 200 TL kazanacak.