Geri Dön
Kurumsal Trendyol'dan 19 Mayıs'a özel 'Biz Büyük Bir Takımız' reklam filmi

Trendyol'dan 19 Mayıs'a özel 'Biz Büyük Bir Takımız' reklam filmi

Kurtuluş Savaşı'nın başlangıcı olan ve büyük Atatürk'ün gençlere armağan ettiği 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında genç sporcular, Trendyol'un 'Biz Büyük Bir Takımız' mesajı veren yeni reklam filminde yer aldı. Reklam filmi, milli sporcuların özveri ve azmine odaklanıyor.

Trendyol'dan 19 Mayıs'a özel 'Biz Büyük Bir Takımız' reklam filmi

Süper Lig ve 1. Lig isim sponsoru olmasının yanında Trendyol, Türkiye Voleybol Milli Takımları ana sponsorluğunu, A Milli Futbol Milli Takımları ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi'nin (TMOK) ise resmi sponsorluğunu üstleniyor. Platform, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı bu kapsamda yeni reklam filmiyle kutladı. 'Onları diğer sporculardan ayıran bir şey var' temalı film, Türkiye'nin önde gelen milli olimpik sporcularını, Türkiye Voleybol Milli Takımları ve A Milli Futbol Takımı oyuncularını bir araya getirdi.

Reklam filmi, farklı branşlardan sporcuların özverili çalışmalarını ve azimlerini gözler önüne seriyor. Filmde Kuzey Tunçelli, Eda Erdem, Ali Cengiz ve Eda Tuğsuz başta olmak üzere A Milli Futbol ve A Milli Kadın Voleybol Takımı sporcuları rol alıyor.

Film, sporcuların pes etmeme ve odaklanma gibi değerlerle dolu anlarıyla izleyicilere ilham veriyor. Türk sporcularının özelliğini 'Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda, mevcuttur' sözleriyle vurgulayarak 'Biz Büyük Bir Takımız' mesajı veriyor.

Trendyol, aynı zamanda Uluslararası Olimpiyat Komitesi'nin (IOC) resmi 'E-Ticaret Hizmetleri Partneri' oldu. Türk üreticiler tarafından üretilen Olimpiyat Koleksiyonu'nu da geçtiğimiz günlerde satışa çıkardı.

Ayrıca platform, milli sporcular Melissa Vargas, Busenaz Çakıroğlu, Mete Gazoz, Eda Tuğsuz, İlke Özyüksek, Ali Cengiz, Kaan Tunçelli ve Bilal Çiloğlu'na sponsorluk desteği veriyor.