Geri Dön
KurumsalTV+ bayrama özel yeni içerikleri sunuyor

TV+ bayrama özel yeni içerikleri sunuyor

İçerik platformu TV+, 9 günlük bayram tatilinde ekran tutkunlarını seçeneklerle buluşturuyor. Her yaşa ve zevke hitap eden dizi, film, belgesel, animasyon ve spor yayınları seçenekleriyle ilgi gören içerik platformu TV+, 9 gün sürecek olan Kurban Bayramı tatilinde film tutkusunu yaşatmak isteyenlere özel yepyeni içerikler sunuyor.

TV+ bayrama özel yeni içerikleri sunuyor

TV+ Oscar ödüllü Holdovers ve Io Capitano’nun yanı sıra Pig, The Final Portrait, Snowden ve Snitch’i ekranlara taşıyor. Nicholas Cage’in oyunculuğuyla film deneyimi sunan Pig, bir yer mantarı toplayıcısının hikayesini anlatıyor. Çok sayıda Oscar adaylığı ve akademi ödülü bulunan Geoffrey Rush’ın başrolünü üstlendiği The Final Portrait ise bir film deneyimi sunuyor. Stanley Tucci’nin yazıp yönettiği The Final Portrait, İsviçreli ressam Alberto Giacometti’nin, Amerikalı yazar James Lord’un portresini çizme sürecini ekranlara taşıyor.

‘HOLDOVERS’, ‘IO CAPİTANO’ TV+TA

Haziran ayında TV+’ın geniş seçkisine 2 Oscar’lı film de dahil oldu. Bu yıl 5 dalda Oscar’a aday gösterilerek ‘En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu’ ödüllü ‘Holdovers’ ve Oscar’da ‘Yabancı Dilde En İyi Film’ adaylığı bulunan, mültecilik konusunu etkileyici bir şekilde ele alan ‘Io Capitano’ sinemalardaki gösterimlerinin ardından ilk kez ve sadece TV+ ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Otomobil yarışlarını veya Formula 1 dünyasını Avusturyalı F1 yarışcısı Niki Lauda ve İngiliz rakibi James Hunt arasındaki rekabet üzerinden izleyiciye aktarıyor. Film severleri 1976 yılında gerçekleşen Alman Grand Prix yarışına götüren Rush, iki yarışçı arasındaki rekabeti konu ediyor.

Muhbirlik hikâyesini konu edinen Snitch de ise inşaat işiyle uğraşan bir baba, oğlunun uyuşturucu bulundurmak suçundan tutuklandığı haberiyle şoka uğrar. Oğlunu hapisten kurtarmak için her yolu denemeye hazır olan baba, savcıyla gizli bir anlaşma yapar. Bölgede uyuşturucu ticareti yapan organizasyonun yakalanmasına yardım ederse oğlu serbest kalacaktır.

3 Oscar ödüllü yönetmen Oliver Stone'un yönettiği Snowden casus filmlerini sevenlerin kalbine dokunacak. Eski bir CIA çalışanı olan Edward Snowden'ın, yapılanma hakkında yaptığı asrın ifşasını konu alan film, Luke Harding'in The Snowden Files: The Inside Story of the World's Most Wanted Man ve Anatoly Kucherena'nın Time of the Octopus kitaplarına dayanarak çekildi. Filmin çekilme sürecinde yönetmen Oliver Stone, Edward Snowden'ı Moskova'da birkaç kez ziyaret ederek yaşadıklarıyla ilgili birinci ağızdan bilgi alma fırsatı buldu.