Geri Dön
KurumsalÜlker, Kurban Bayramı'na özel 68 ürünü tüketicilere sunuyor

Ülker, Kurban Bayramı'na özel 68 ürünü tüketicilere sunuyor

Ülker, Kurban Bayramı’nda 68 farklı ürün çeşidini tüketicilere sunacak. Ülker Pazarlama Üst Yöneticisi (CMO) Mustafa Kabakçı, “İpsos hane tüketim paneli verilerine göre, Ramazan Bayramı döneminde hediyelik ve ikramlık kategorisinde, +3,5 puanlık artışla ciroda yüzde 33,2 pazar payına ulaşarak liderliğimizi pekiştirdik. Ramazan Bayramı’nda olduğu gibi geniş ve çok çeşitli lezzetlere sahip ürün portföyümüzle sevdiklerine hediyelik ürün göndermek isteyenler için e-ticaret platformlarında da ürünlerimizle yer alacağız” diye konuştu.

Ülker, Kurban Bayramı'na özel 68 ürünü tüketicilere sunuyor

Şirketten yapılan açıklamaya göre Ülker, yaklaşan Kurban Bayramı’nı 68 çeşit hediyelik ve ikramlık ürünle karşılamaya hazırlanıyor. Ramazan Bayramı’nın ardından Kurban Bayramı için de hazır olduklarını söyleyen Ülker Pazarlama Üst Yöneticisi (CMO) Mustafa Kabakçı,” Çocukların gönlünü kısa sürede kazanan rengarenk Kanky Mini Yumurtaları bu bayramda ilk defa dökme formatında tüketicilerimizin beğenisine sunacağız. Bu yıl yine ilk defa tüketicimizle buluşan Ülker Laviva, hediyelik kutusunda ve poşet içinde, fındık parçacıklı sütlü ve kakao kremalı çeşitleriyle raflardaki yerini alacak” dedi.

Ülker, Kurban Bayramına özel 68 ürünü tüketicilere sunuyor

“YENİ ÜLKER ÇİKOLATA TRUFFLE DA KURBAN BAYRAMI’NDA AĞIZLARI TATLANDIRACAK”

Geçtiğimiz Ramazan Bayramı’nda Ülker olarak iyi bir satış performansı gösterdiklerini söyleyen Kabakçı, “Dökme ve şık hediyelik kutusuyla yeni Ülker Çikolata Truffle da Kurban Bayramı’nda ağızları tatlandıracak. Ülker’in vazgeçilmez bayram lezzetleri Ülker Ece ve Çikolatin de yine en çok tercih edilenler arasında olacak. Şekerlemede ise yumuşak dokusu ve çeşit çeşit meyve lezzetleriyle Ülker Lokumcuk, yeni hediyelik kutu ve vişne lezzetiyle şekerliklerde yerini alacak. Son zamanlarda gençlerin yoğun ilgi gösterdiği limon serinliği “cool lime” lezzeti de Kurban Bayram’ında Ülker Toffe ile ağızlarda serin bir tat bırakacak. Ayrıca, Ülker Apartmanı reklam serimizin Bayram Coşkusu bölümü ‘Ülker’siz bir bayram düşünülemez’ sloganıyla tekrar yayında olacak” ifadelerini kullandı.