Geri Dön
Spor Ali Koç ve Fenerbahçeli futbolcular bir araya geldi

Ali Koç ve Fenerbahçeli futbolcular bir araya geldi

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve yönetim kurulu, yarın gerçekleştirilecek Olağanüstü Genel Kurul öncesi sarı-lacivertli futbolcularla bir araya geldi.

Ali Koç ve Fenerbahçeli futbolcular bir araya geldi

Fenerbahçe Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde gerçekleştirilen toplantıda başkan Ali Koç, yarın gerçekleştirilecek Olağanüstü Genel Kurul’da alınması beklenen muhtemel kararları anlatıp oyunculara kişisel fikirlerini sordu.

Takım kaptanlarından; Edin Dzeko, Dusan Tadic, Mert Hakan Yandaş ve İrfan Can Kahveci Ali Koç’un konuşmasının ardından görüşlerini ifade ederken,

Fenerbahçe Futbol Takımı'na sahada ve saha dışında yapılan tüm haksızlıkların farkında olduklarını söyleyen oyuncular, takım olarak Trabzon deplasmanından daha güçlü ve kenetlenmiş bir takım olarak döndüklerini, tüm cephelerde sonuna kadar mücadele etmek istediklerini başkan Ali Koç ve yönetim kuruluna ilettiler.

Takımın karakterli, duruşu olan ve aidiyeti yüksek tavrı için oyuncuları ile gurur duyduğunu ifade eden Koç; 2 Nisan tarihinde alınacak kararlar doğrultusunda hiçbir şey yapmama gibi bir durumun ihtimal dahilinde olmadığını açıkladı.

Teknik direktör İsmail Kartal da toplantıda oyunculara hitaben daha önce tarih boyunca pek çok olay yaşandığını ve kendisinin Fenerbahçe’de olduğu dönemde de şampiyonluğun ellerinden çalındığını söyledi. Takımın her mücadeleye hazır olduğunu vurgularken, genel kurulun da kararına saygı duyacaklarını açıkladı.