Geri Dön
Spor Hedef Filo, Türkiye Basketbol Federasyonu'na sponsor oldu

Hedef Filo, Türkiye Basketbol Federasyonu'na sponsor oldu

Hedef Filo, Türkiye Basketbol Federasyonu ile sponsorluk anlaşmasını 2023-2024 sezonu için de yenilediğini duyurdu. Gerçekleştirilen imza törenine, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu ve Hedef Filo Kurucu Ortağı Önder Erdem de katıldı.

Hedef Filo, Türkiye Basketbol Federasyonu'na sponsor oldu

 

Türkiye'nin önde gelen filo kiralama şirketlerinden Hedef Filo, 20'nci yılını Türk basketbolunu destekleyerek ve sporun birleştirici gücüne yatırım yaparak kutluyor. Şirket, son olarak Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) ile resmi sponsorluk anlaşmasını 2023-2024 sezonu için yenilediğini açıkladı. Bu kapsamda düzenlenen imza törenine TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu, Hedef Filo Kurucu Ortağı Önder Erdem'in yanı sıra TBF ve Hedef Filo'dan yöneticiler katıldı. Törende, anlaşmanın taraflar arasındaki uzun vadeli bir ortaklığı temsil ettiği ve sponsorluk desteğinin yanı sıra, çeşitli etkinlik ve projelerin hayata geçirilmesinin planlandığı açıklandı.

 “HEDEF FİLO, AİLEMİZİN ÖNEMLİ BİR PARÇASI"

 TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu konuya dair, “Türkiye'nin en köklü kurumlarından Hedef Filo ile birliğimizi duyurmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 20 yıldır filo kiralama konusunda sunduğu hizmetlerle alanında öncü olmuş, sektöründe güvenilir bir iş ortağı olarak tanınan Hedef Filo, basketbolumuz için de güvenilir bir partner. Aynı zamanda ailemizin önemli bir parçası. Bir kez daha Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 2023-2024 sezonunun ve bu kıymetli iş birliğinin hayırlı olmasını diliyor, anlaşmada emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyorum" dedi.

 “BU SEZON DA RESMİ SPONSOR OLMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUZ"

 Törende konuşan Hedef Filo Yönetim Kurulu Başkanı Önder Erdem ise “Ülkemizin spor alanındaki başarılarına her geçen gün bir yenisinin eklediği bu dönemde, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nin bu sezon da resmi sponsoru olmaktan gurur duyuyoruz. Cumhuriyetimizin 100'üncü, Hedef Filo'nun ise 20'nci yılını kutladığımız bu döneminde, Türk basketbolunun da başarılarıyla hepimizi gururlandırdığı bir sene olacağına eminiz" diyerek sözlerine şunları ekledi:

 “2003'ten beri Türkiye'nin önde gelen filo kiralama şirketlerinden biri olarak faaliyet gösteriyoruz ve iş dünyasının uzun vadedeki ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Sadece sektörel çözümlerle sınırlı kalmayarak toplumsal birliğimize katkıda bulunan spor etkinliklerini de destekleyerek ve sosyal sorumluluk projeleri yaparak ülkemize değer katmaya devam ediyoruz. Bu anlaşma kapsamında da Türk basketbolunun 2023-2024 sezonu için resmi sponsorları arasında yer almaktan mutluluk duyuyoruz."