Geri Dön
SporNBA’de final heyecanı TV+’ta devam ediyor

NBA’de final heyecanı TV+’ta devam ediyor

NBA’de Doğu Konferansı finalini kazanan Boston Celtics ile Batı Konferansı finalinin galibi Dallas Mavericks arasında final heyecanı devam ediyor. Evindeki ilk 2 maçı da kazanan Celtics seride 2-0 önde. Sıradaki maç ise 13 Haziran Perşembe günü TSİ 03.30'da Dallas’ın sahasında oynanacak. Dallas, yıldız oyuncusu Luka Doncic önderliğinde finale denge getirmek istiyor. Celtics ise Jayson Tatum’un performansı ve takım savunması ile şampiyonluğa bir adım daha yaklaşmanın hesabını yapıyor.

NBA’de final heyecanı TV+’ta devam ediyor

Tüm dünyanın nefesini tutarak izlediği NBA final serisinin heyecanı, S Sport ile Türkiye’nin içerik platformu TV+’ta izleyiciyle buluşuyor. Evindeki ilk 2 maçı 107-89 ve 105-98'lik skorlarla kazanan Celtics seride 2-0 önde. Dallas Mavericks'in yıldızı Luka Doncic’in çabası galibiyet için yeterli olmazken, Boston sıkı takım savunması ve Tatum'un birebir eşleşmelerdeki başarısı ile avantajı ele geçirdi.

Heyecan dolu final serisinin 3’üncü maçı 13 Haziran Perşembe günü TSİ 03.30'da Dallas’ın sahasında oynanacak. Dallas Mavericks evindeki 2 maçta, Doncic önderliğinde Celtics’in etkili savunmasına karşı çözüm geliştirip seriye denge getirmeye çalışacak. Boston Celtics ise ilk 2 maçın yıldızları Jrue Holiday ve Jayson Tatum’ın performanslarının yanı sıra ve savunma sertliğini koruyarak, elde ettiği avantajı korumanın hesaplarını yapıyor.

Tüm dünyanın büyük ilgiyle izlediği NBA final serisinin heyecanı S Sport ile TV+’ta yaşanmaya devam edecek.