• 1

  Irak'taki feribot faciası kamerada

  Irak'ın Musul kentinde Dicle nehri üzerinde bir feribotun batması sonrası yaşanan faciada ölü sayısının 77'ye yükseldiği açıklanırken, feribotun batma anı kameralara yansıdı.

 • 2

  Hollanda polisinin şüpheliyi olay yerinden götürdüğü anlar

  Hollanda Polisi, Twitter hesabından saldırının şüphelisinin Oudenoord'da gözaltına alındığını duyurmuştu. Polisin, 3 kişiyi öldürüp, 5 kişiyi yaralayan şüpheliyi gözaltına aldıktan sonra bölgeden götürdüğü anları, bölgede yaşayan bir vatandaş görüntüledi. Hollanda (DHA)

 • 3

  Aksiyon filmlerini aratmayan görüntüler

  Hindistan'da yasa dışı sokak yarışlarındaki görüntüler aksiyon filmlerini aratmadı. At binicisi attan düştü ama yarışı bırakmadı. Ürken at koşmaya devam etti. Binici de at kadar azimliydi, arkadan gelen bir motora atladı, kaçan atı kovalamaya başladı ve yakaladı da üstelik o kadarla da kalmadı yarışı da kazandı.

 • 4

  Beyaz köpek balığına yoğun ilgi

  Mersin'de Akdeniz'in 12 mil açığında yakalanan yaklaşık 350 kilo ağırlığındaki pamuk cinsi beyaz etli köpek balığı, getirildiği balık pazarında büyük ilgi gördü.

 • 5

  Akılalmaz kaza kamerada

  Tayland'da trafikte hızla ilerleyen bir otomobil ve motosiklet sürücüsü, kontrolsüz kavşakta çarpıştı. Çarpmanın etkisiyle savrulan motosiklet, karşı istikametten gelen bisikletliye çarptı.Tayland'da bir kavşakta meydana gelen akıl almaz kaza güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntüde, kavşağa hızla giren otomobil ve motosiklet sürücüsünün çarpıştığı görülüyor. Çarpmanın etkisiyle motosiklet sürücüsü kaldırım kenarına savrulurken, motosiklet de karşı şeritten gelen bisikletliye çarpıyor. Bu sırada otomobil sürücüsü de durarak, çarptığı motosikletli ve savrulan motosikletin çarptığı bisikletlinin durumunu kontrol etmek için aracından iniyor ve hemen ambulansı arıyor.Yerel medya, çok seyrek araç geçen yolda meydana gelen kazayla ilgili polislerin soruşturma başlattığını duyurdu. Tayland (DHA)

 • 6

  Eminönü'nde aracın denize uçma anı kamerada

  Eminönü'nde arabalı vapura gitmek üzere olan bir araç denize uçtu. Araçtaki 1'i çocuk 2 kişi kurtarıldı. Aracın denize uçma anı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Hızla gelen aracın doğrudan denize doğru gittiği görülüyor. Hız kesmeyen araç denize uçuyor.

 • 7

  Çaldığı paraları pantolonuna doldurunca...

  Olay Amerika Birleşik Devletleri'nde Teksas eyaletine bağlı Houston şehrinde geçtiğimiz Aralık ayında meydan geldi. İki silahlı soyguncu, girdikleri bir markette çalışanları tehdit ederek kasadaki paraları istedi. Hırsızlardan biri işyerinde başka kişinin olup olmadığını kontrol ederken, diğer hırsız iki kasadaki paraları pantolonunun içine doldurdu. Paraların tamamını aldıklarını düşünen hırsızlar hızla marketten ayrıldı ancak koşarken paraları pantolonuna dolduran hırsızın, pantolonu düşünce paralar kaldırıma saçıldı. Hırsız yere düşen paraları almaya çalışırken, kaldırımda bulunanlar olaya müdahale etmek istedi ancak hırsız silahını gösterince, kaçtılar. Paraların bir kısmını alan hırsız hızla kaçtı, geride kalan parayı ise iş yeri çalışanları topladı. Yaşanan o anlar işyerinin güvenlik kamerasınca kaydedildi. ABD (DHA)


Geleceğin gazetecileri yetişiyor

Demirören Haber Ajansı (DHA) ve Bahçeşehir Üniversitesi'nin (BAU) iş birliğiyle, geleceğin gazetecilerini yetiştirmek amacıyla kurulan 'International News Academy' (INA) eğitim programının ikincisi başlıyor. Demirören Haber Ajansı ve Bahçeşehir Üniversitesi geleceğin gazetecilerini yetiştirmeye hazırlanıyor. Bu yıl şubat ayında ikincisi düzenlenecek 'International News Academy' (INA) eğitim programı için imzalar atıldı. Gazetecilik mesleğini bir adım öteye taşımak amacıyla yola çıkan eğitim programı Şubat ayında başlayacak.

Video

Bu görüntüye yürek dayanmaz! Araca bağlayıp kilometrelerce sürüklediler

Video

Ceset parçalarını çöp konteynerine atma anları

Video

Yollar buz pistine döndü; kazalar kameralara böyle yansıdı

Video

İstanbul'un göbeğinde taciz ve darp! Kadın öğretmen kabusu yaşadı

Video

İsviçre keçisinin sütünden yaptı, ünü ülkeye yayıldı

Video

E-5'te inanılmaz görüntü! Ambulansa yol vermemek için...

Video

Binali Yıldırım anket sorusuna cevap verdi

Video

Düğünde gelin ve damat yakınlarının 'en çok siz dans ettiniz' kavgası

Video

Dev derbi öncesi stat zeminindeki son durum havadan görüntülendi

Video

Haramidere'deki metrobüs kazası kamerada

Video

Bilim Bakalım

Video

İsviçre'de çığın düşme anı kamerada

Video

İstanbul'da yılın ilk süper ayı böyle görüntülendi

Video

Vicdansızlık! Yorgun düşen atını kırbaçladı, tekmeledi

Video

TSK'dan Kış-2019 Birleşik Müşterek Fiili Tatbikatı

Video

Balat'taki bina böyle çöktü

Video

Küçük çocuğun bayrak sevgisi duygulandırdı

Video

Dehşete düşüren görüntü' Çocuğun başına silah dayadı: 'Sıkarım kafana...'

Video

Tepki çeken olay! Doktor refakatçiyi tekme-tokat dövdü

Video

İstanbul'da helikopter düştü! İşte ilk görüntüler

Video

Kartal'da 8 katlı binanın çökme anı kamerada

Video

Peş peşe boğazdan geçtiler! Dikkat çeken detay

Video

Sebze ve meyve fiyatları artınca evinin salonunu seraya çevirdi

Video

İstanbul'da facia! 8 katlı bina çöktü

Video

Çocuğuna silahla ateş açtırdı, görüntüleri sosyal medyadan paylaştı