Geri Dön
Antalya Akra Caz'da Ibrahim Maalouf gecesi

Akra Caz'da Ibrahim Maalouf gecesi

Akra Caz'da Ibrahim Maalouf gecesi

Akra Caz'da Ibrahim Maalouf gecesi

ANTALYA, (DHA) - LÜBNAN asıllı trompet virtüözü ve besteci Ibrahim Maalouf, Akra Caz Festivali kapsamında dinleyenlerine keyifli bir gece yaşattı.

Akra Caz Festivali, caz ve dünya müziğinin ünlü isimlerini sanatseverlerle buluşturmaya devam ediyor. Caz, rock ve dünya müziği türlerini harmanlayan ve kariyeri boyunca oluşturduğu kendine has stiliyle, trompetin önde gelen isimleri arasında yer alan, 17 albüm ve prestijli Grammy adaylığının ardından yeni projesiyle dinleyenleri felsefi bir dünyaya götüren Ibrahim Maalouf, Akra Caz Festivali kapsamında 'Ibrahim Maalouf & TheTrumpets of Michel Ange' projesi ile sanatseverlerle buluştu.

Ibrahim Maalouf, "Antalya Akra Caz Festivali'nde olmak heyecan verici, bu güzel şehirdeki ilk konserimiz. Bu etkileyici atmosferde Antalyalı müzikseverlerle buluşmak çok keyifli. Yağmura rağmen hepimiz buradayız ve çok eğleniyoruz" dedi.

7. Antalya Akra Caz Festivali, 29 Mayıs'ta Larisa Dolina& Igor Butman & Moskova Caz Orkestrası, 31 Mayıs'ta Aziza Mustafa Zadeh Jazz Trio, 1 Haziran'da Kerem Görsev 'Lost Ghost', 6 Haziran'da Judith Hill, 7 Haziran'da Akra Genç Caz, 8 Haziran'da Nubya Garcia ve 11-12 Haziran'da Fazıl Say konserleriyle devam edecek.

7. Antalya Akra Caz Festivali, 24 Mayıs - 12 Haziran tarihleri arasında Akdeniz'in ve Beydağları'nın manzarası eşliğinde Akra Hotel'in açık hava sahnesinde gerçekleştiriliyor.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber