Geri Dön
KemerManga, Kemer'de konser verdi

Manga, Kemer'de konser verdi

Manga, Kemer'de konser verdi

Manga, Kemer'de konser verdi

 

KEMER, (DHA)- TÜRK rock grubu Manga, Kemer Belediyesi'nin düzenlediği Gençlik Konseri'nde Kemer'de konser verdi.

Kemer Belediyesi tarafından ilçe stadyumunda düzenlenen etkinlik öncesi müzikseverler, Antalya, Burdur ve diğer ilçelerden gelerek alanı doldurdu. Konsere, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, belediye meclis üyeleri Cumali Afşin, Mustafa Tıraş, İsmail Aka ve davetlilerle vatandaşlar katıldı.

Sahnede sevilen şarkılarını seslendiren Manga, konseri izlemeye gelen binlerce gence keyifli ve güzel bir gece yaşattı. Stadyuma sığmayan müzikseverler, konseri stadyumun dışından dinledi ve Kemer'de trafik kilitlendi. Özellikle gençler, Manga'nın söylediği şarkılara zaman zaman eşlik etti. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Manga, konseri izlemeye gelenlere güzel bir gece yaşattı.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı konuşmasında, gençlerle beraber Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün yolundan yürüdüklerini söyledi. Gençlerin gözlerindeki ışıltının kaybolmadığı sürece Cumhuriyet'in ilelebet ayakta kalacağını ifade eden Belediye Başkanı Topaloğlu, "Harikasınız gençler. İki yıl boyunca pandemi nedeniyle herkesin kimyası bozuldu. İş ve sınav stresi derken herkes evlerine kapandı. 'Gençlerimizi eğlendirelim' dedik. Halkımıza değer verdiğimiz için anket yaptık ve halkımız sonuçlara Manga'yı istedi. Siz istediniz biz getirdik. Atatürk, 'Benim en büyük eserim Cumhuriyet'tir' dediği Cumhuriyeti siz gençlere emanet etti. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı size emanet etti. Hepinizi yürekten kutluyorum" diye konuştu.

Manga grubu ise sahnenin ön tarafını protokol üyeleri yerine gençlere ayırdığı için Başkan Topaloğlu'na teşekkür etti. Başkan Topaloğlu, konser sonrası Manga'ya gençler adına çiçek verdi.

KEMER BELEDİYESİ GENÇLİK ORKESTRASINDAN MUHTEŞEM PERFORMANS

Gecede, Kemer Belediyesi Gençlik Orkestrası da sahneye çıktı. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu öncülüğünde kurulan orkestra, Şef Furkan Üstündağ ve solist Ümit Burak Tekinay ile konseri dinlemeye gelenlere eğlenceli anlar yaşattı.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber