Geri Dön
Osmangazi Osmangazi Belediye Başkanı Aydın, makamının kapılarını halka açtı

Osmangazi Belediye Başkanı Aydın, makamının kapılarını halka açtı

Osmangazi Belediye Başkanı Aydın, makamının kapılarını halka açtı

Osmangazi Belediye Başkanı Aydın, makamının kapılarını halka açtı

Gökhan ÖZHAN/BURSA, (DHA)-BURSA’nın Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, makamının kapısını halka açtı. Ziyaretine gelen vatandaşların tebriklerini kabul eden Aydın, yeni dönemde ilçede hayata geçirilmesi planlanan projeler hakkında da bilgi verdi.

Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, merkez hizmet binasında bulunan başkanlık makamının kapılarını, kendisine tebrik dileklerini iletmek isteyen vatandaşlara açtı. Sosyal medya üzerinden yaptığı çağrı ile vatandaşları, belirli gün ve saat aralığında makamında kabul eden Aydın, kent protokolü, sivil toplum kuruluşu üye ve temsilcileri ile esnafların da aralarında olduğu yüzlerce misafir ağırladı. Belirlenen program doğrultusunda, belediye makamını ziyaret eden vatandaşlar da Başkan Aydın’ı tebrik ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Vatandaşlarla görüşerek, talep, öneri ve şikayetlerini dinleyen Aydın, taleplerin yerine getirilmesi ve sıkıntıların giderilmesi için de not aldırdı.

Kendisini ziyaret eden vatandaşlarla sohbet de eden Erkan Aydın, “Türkiye’nin en güzel ilçesi Osmangazi’de, hemşehrilerimize hizmet edecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her zaman birlik ve beraberlik içerisinde, ilçemize değer katacak projeleri hayata geçirmenin gayreti içinde olacağız. Tebrik ziyaretinde bulunan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Kapılarımız tüm halkımıza sonuna kadar açık olacak” dedi. (DHA)

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber