Geri Dön
MerkezUmut Akyürek Başakşehir'de sahne aldı

Umut Akyürek Başakşehir'de sahne aldı

Umut Akyürek Başakşehir'de sahne aldı

Umut Akyürek Başakşehir'de sahne aldı

İSTANUBUL, (DHA)-  Başakşehir Belediyesi’nin düzenlediği yaz etkinliklerinde Umut Akyürek sahne aldı. Başakşehir'de yaşayan vatandaşlarla bir araya gelen Akyürek, ilçe sakinlerine keyifli anlar yaşattı. 

Başakşehir Belediyesi'in yaz etkinlikleri kapsamında düzenlediği konser ile vatandaşlar, yaz etkinlikleri kapsamında Bahçeşehir Gölet'teki Umut Akyürek konserinde bir araya geldi. 

Vatandaşlar, sevilen sanatçının şarkılarına eşlik ederek doyasıya eğlendi. İlçe sakinleri, etkinlikler sayesinde yaz akşamlarının daha güzel geçtiğini söylerken, üç ay boyunca yapılacak tüm etkinliklerin kendileri ve çocukları için çok  keyifli olacağını dile getirdi. 

“BAŞAKŞEHİRLİ OLDUM”

Başakşehir’e taşındığını söyleyen sanatçı Umut Akyürek, “İstanbul’un en güzel ilçesi Başakşehir’de artık daha çok görüşeceğiz. Sizinle olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Ben de artık sizin gibi bir Başakşehirliyim. Burada bulunduğum ilk günlerde, ilk konserimle sizinle olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başkanımız Yasin Kartoğlu’nun bizi sizlerle buluşturmasından dolayı ayrıca sevinçliyim” dedi.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber