• BIST 102.550
  • DOLAR 4.7338
  • EURO 5.5261
  • ALTIN 198.47
  • 19° İstanbul

CANLI YAYIN

Akşener Kayseri'de

1

Uğur Acar'ın son hali görenleri hayrete düşürüyor

2

Sivas'ta bir 'Hobbit köyü'

3

Günün en iğrenç haberi Antalya'dan geldi

4

Dün gece yine geldi! Çorum'daki gizemli kız yakalandı

5

Oğlu ve torununu öldüren 85'lik sanığın ifadeleri şoke etti

6

Denizli'de insanlık dramı

7

10 yıl aradan sonra açılıyor

8

Günde 1 ton satılıyor! Saatlerce kuyruk bekliyorlar

Stacey Abrams ABD'nin ilk siyahi kadın vali adayı

ABD'nin Georgia eyaletinde Demokrat Parti'den valiliye adaylığını koyan Stacey Abrams, ülkenin ilk siyahi kadın vali adayı oldu.

UBP Lideri Özgürgün: Türkiye karşıtlığını artırmak için hareket edenler var

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Ulusal Birlik Partisi (UBP) Genel Başkanı Hüseyin Özgürgün, Türkiye olmadan Kıbrıs Türk halkının Ada'da yok olacağını belirterek, "Türkiye'ye karşı bir şeyler örgütlemeye çalışanlar var. Türkiye karşıtlığını artırmak için hareket edenler var" dedi.

Rusya: Suriye, terörle mücadelede ciddi başarılar elde etti

Rusya Genelkurmay Başkanlığı Operatif Yönetim Başkanı Sergey Rudskoy, Şam'ın Rusya Hava Kuvvetleri'nin desteği ile Suriye'nin kilit bölgelerinin terör birliklerinden temizlenmesi konusunda ciddi başarılar elde ettiğine dikkat çekti.

Zuckerberg özür diledi

Sosyal ağ şirketi Facebook'un kurucusu ve tepe yöneticisi Mark Zuckerberg, 87 milyon kullanıcının kişisel bilgilerinin veri şirketi Cambridge Analytica'nın ele geçirmesiyle patlak veren skandalla ilgili olarak bu kez de Avrupa Parlamentosu'nda özür diledi.

Trump'tan flaş Kuzey Kore zirvesi açıklaması

ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray'da Güney Kore Devlet Başkanı Moon Jae-in ile yaptığı toplantının ardından, Kuzey Kore ile 12 Haziran'da Singapur'da gerçekleşmesi öngörülen tarihi zirvenin ertelenebileceğini söyledi. Trump, zirvenin Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'un, Kore Yarımadası'nın nükleer silahlardan arındırmaya yönelik verdiği sözleri tutup tutmayacağı ve önümüzdeki günlerde atacağı adımlara bağlı olduğunu belirtti. 

Tarihi randevu öncesi hatıra para bastılar

Dünyanın kilitlendiği tarihi randevu öncesi ABD hatıra parası bastı. Paranın bir yüzünde ABD ve Kuzey Kore bayraklarıyla Trump ve Kim'in kabartmaları var. Ancak 'Yüce lider' olarak tanımlanan Kim Jong-un'un gıdısı gözlerden kaçmadı.

KKTC Başbakanı'ndan flaş açıklama: TL yerine...

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakanı Tufan Erhürman, Türk Lirası yerine farklı bir para birimine geçilmesi ihtimalinin masada olduğunu açıkladı ve "Çok radikal değişiklikler gündeme gelebilir" dedi.

Türk yönetmene “beş yıldızlı” övgü

Birleşik Krallık'ta Remotegoat adlı tiyatro dergisine yazan ünlü tiyatro eleştirmeni Matthew Partridge, Arcola Theatre sahnesinde gösterime giren ve genel sanat yönetmenliğini Barış Celiloğlu'nun yaptığı “Resmi Geçit” adlı oyununa “beş yıldızlı” bir övgü yazısı yazdı.

İtalya'da başbakan adayı hakkındaki iddia ortalığı karıştırdı

Bosna Hersek'in toplu ulaşımına Türkiye desteği

Putin, Devlet Duma'sına Kudrin'in adaylığını sundu

Peskov, Putin'in Merkel'e neden çiçek hediye ettiğini anlattı