Geri Dön
Ekonomi Cem Boyner'den 12 Aralık Dünya Mağazacılar Günü mesajı: Müşterimize dokunmayı seviyoruz

Cem Boyner'den 12 Aralık Dünya Mağazacılar Günü mesajı: Müşterimize dokunmayı seviyoruz

Türkiye'de 2012 yılından bu yana kutlanan 12 Aralık Mağazacılar Günü kapsamında bir mesaj yayımlayan Boyner Grup CEO ve Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner, "Müşterimize dokunmayı seviyoruz ama müşterimizi avucumuzdaki bir kelebek gibi, hassasiyet ile yaklaşarak tutmayı seviyoruz" dedi.

Cem Boyner'den 12 Aralık Dünya Mağazacılar Günü mesajı: Müşterimize dokunmayı seviyoruz

Yüzlerce markanın sahiplenmesiyle gelenekselleşen 'Dünya Mağazacılar Günü' için bu yıl 6 grup şirketi ve 8 binden fazla çalışanıyla bir araya gelen Boyner Grup, 'Yıldızlar Ayrı Parlar, Birlikte Işıldar' mottosuyla kutlamalara katıldı. 'Mağazacılığın Yıldızı' sensin konseptiyle mağazalarında bugüne özel gerçekleşecek kutlamaların yanı sıra şirket, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'na yaptığı bağış ile her bir mağazası adına bir çocuğun eğitim masrafını üstlenerek, eğitimine destek verdiği yıldızlar oluşturdu.

 “BU ZOR MESLEĞİ LAYIKIYLA YERİNE GETİREN HERKESİ YÜREKTEN KUTLUYORUM"

 Müşterilerine bir kelebek hassasiyetiyle yaklaştıklarını söyleyen Boyner Grup CEO ve Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner, 12 Aralık Dünya Mağazacılar Günü kapsamında şu sözleri dile getirdi:

 “Self servis mağazacılığa hiçbir zaman inanmadık ve hayatımızın hiçbir döneminde de ilgilenmedik. Biz müşterimize dokunmayı seviyoruz ama müşterimize avucumuzdaki kelebeği tutar gibi hassasiyet ile yaklaşarak tutmayı seviyoruz" dedi.

 Yaptıkları işten her zaman gurur duyduklarını da dile getiren Boyner, “Gururumuzun esas kaynağı ise bu işi layığıyla yapmamızı sağlayan mağaza çalışanları, perakende sektörünün en parlak yıldızları ve bu başarı hikayesinin gerçek aktörleri. Mağazacılar olarak tüketicilerin hayalleri gerçekleştirmek bizim en büyük mutluluğumuz bu yol arkadaşlığımızda Boyner Grup Ailesi'nin en değerli üyeleri olan mağaza çalışanlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Bu zor mesleği layıkıyla yerine getiren herkesi yürekten kutluyorum" diye konuştu.