Geri Dön
EkonomiExagate, Data Center World Paris'te yeni ürününü tanıttı

Exagate, Data Center World Paris'te yeni ürününü tanıttı

Veri merkezi sektörünün devlerinin bir araya geldiği Data World Paris'in bu yıl 7'ncisi düzenlendi. Veri merkezi sektörünün nabzının tutulduğu fuara veri merkezleri için akıllı çözümler sunan Exagate de katıldı. Kendi Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirdiği veri merkezlerinde ortam izleme ve kontrol çözümleri ürünlerini dünya pazarına sunan şirket, fuarda yeni ürünü PWG2 serisi 2'nci nesil Intelligent PDU'yu tanıttı.

Exagate, Data Center World Paris'te yeni ürününü tanıttı

Veri merkezi sektörünün hızla büyüdüğü Paris'te, kapılarını açan fuara; veri merkezi ekipman ve hizmetleri, yazılım şirketleri, bağlantı, üçüncü taraf tedarikçiler, güç yönetimi, iklimlendirme, tesis yönetimi, tasarım, inşa, yönetim hizmetleri, güvenlik gibi sektörlerde çözümler sunan dünyanın önde gelen şirketleri katılım sağladı. Veri merkezleri için ortam izleme, güç dağıtım üniteleri ve enerji sistemleri yönetimi çözümler sunan Exagate de fuarda yer aldı.

Şirket, yeni ürünü PWG2 Serisi 2'nci nesil Intelligent PDU'yu da fuarda katılımcılara sunduğunu duyurdu. Yeni ürününü ilk defa Paris'te tanıtan Exagate, PWG2 Serisi 2'nci nesil Intelligent PDU serisiyle veri merkezi kabinetlerindeki enerji dağılımının zahmetsizce yönetilmesine ve izlenmesine imkân sunduğunu bildirdi.

Şirketten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Hızla büyüyen veri merkezi sektörüne odaklanan fuar, Paris'te kapılarını açtığında; veri merkezi ekipman ve hizmetleri, yazılım şirketleri, bağlantı, üçüncü taraf tedarikçiler, güç yönetimi, soğutma, tesis yönetimi, tasarım, yönetim hizmetleri, güvenlik gibi sektörlerde çözümler sunan dünyanın önde gelen şirketlerini bir araya getirdi. Exagate, veri merkezleri için ortam izleme, güç dağıtım üniteleri, sıvı algılama sistemleri, yazılım gibi katma değerli çözümler sunan bir stantla dikkat çekti ve teknolojisinin ne kadar ileri olduğunu dünyayla paylaştı.

"Bu yıl veri merkezi sektöründe fark yaratan ortam izleme çözümlerine bir yenisini daha ekleyen Exagate, yeni ürünü PWG2 Intelligent PDU Serisi'ni fuardaki ziyaretçilere sundu. Paris'te ilk defa tanıtılan bu yeni ürün ile veri merkezi kabinetlerindeki enerji dağılımının zahmetsizce yönetilmesine ve izlenmesine olanak tanıyor. Kullanıcı dostu arayüzü ve isteğe bağlı çevre sensörleriyle enerji altyapısında kapsamlı bir kontrol sağlıyor. Sektörde öncü bir ürün olan PWG2 Next-Gen PDU'lar, güvenilirlik, güç kalitesi yönetimi, yüzde 0,5 seviyesinde doğru ve hassas ölçüm, kaçık akım izleme gibi eşsiz özellikleri bir arada sunuyor. PWG2 Intelligent PDU Serisi, üst düzey esneklik, gerçek zamanlı izleme ve kolay güç yönetimi için güvenli iletişim sağlayan önemli sistem güvenliği için tasarlandı. 60 santigrat dereceye kadar çalışabilme ve değerleri stabil olarak ölçebilme yeteneğiyle, veri merkezi işletmeleri için dayanıklılık sağlıyor.

"Ayrıca, Exagate teknolojisi SmartPack yazılımına uyumlu olarak üretilen PWG2 Intelligent PDU Serisi, veri merkezi işletme sahiplerine yönetim, analiz ve raporlama desteği de sunuyor. Data Centre World Paris'in yıldız ürünlerinden biri olarak dikkat çeken PWG2 Serisi 2. Nesil Intelligent PDU, yakın zamanda birçok yeni veri merkezi projesine artı değer katacak ve Exagate teknolojisini dünyanın dört bir yanına taşıma potansiyeli barındırıyor."