Geri Dön
Ekonomi Hepsiburada'da mayıs indirimleri kampanyası başladı

Hepsiburada'da mayıs indirimleri kampanyası başladı

Hepsiburada'da bir hafta boyunca sürecek mayıs indirimleri kampanyası başladı. Özellikle evlilik hazırlığı yapanların hayatını kolaylaştıracak indirimlerle, mobilyadan küçük aletlerine, ev tekstilinden beyaz eşyaya uzanan birçok kategoride çeşitli fırsatlar bulunuyor.

Hepsiburada'da mayıs indirimleri kampanyası başladı

Hepsiburada, 20-26 Mayıs tarihleri arasında 'Büyük Mayıs İndirimleri'ni başlattı. Platformdan yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi.

"Binlerce markada geçerli indirim ve kampanyalar özellikle bu yaz düğün hazırlığı yapanlara bir çok uygun seçenek sunuyor. Kampanyada çeyiz setlerinden ev tekstil ürünlerine; küçük ev aletlerinden mobilya ve beyaz eşyaya uzanan, her yeni evin ihtiyacı olan ürünlerde büyük indirimler uygulanıyor.

Kampanya kapsamında yeni kurulan evlerin en büyük ihtiyacı olan beyaz eşyalarda büyük markaların ürünleri her gün yenilenen büyük indirimlerle satın alınabilecek. Ayrıca kampanya kapsamında 3'lü ankastre setlerinin yanı sıra elektronik ürünlerinden oluşan çeyiz setleri de bir hafta boyunca özel fırsatlarla sunuluyor.

Evlerdeki en büyük yardımcılar olan küçük ev aletleri de indirimli fiyatlarla satışta yer alıyor. Özellikle evindeki küçük ev aletlerini yenilemek isteyenlerin ve düğün hazırlıkları yapanların kaçırmayacağı kampanyada, mikser ve blender'lar, fritözlerin yanı sıra dikey ve robot süpürgeler, buharlı temizlik makinesi, ütü ve kurutma makinesi gibi birçok üründe sepet indirimleri ve kaçırılmayacak özel fiyatlarla evlerdeki yerini alıyor.

Bir hafta sürecek indirimlerde ev - yaşam ürünlerinde de harika fırsatlar kullanıcıları bekliyor. Markaların ürünlerinde yüzde 70 net indirim fırsatı sunulurken, 4 al 2 öde kampanyasıyla sofralara renk katıyor. 'İkinci ürün hediye' fırsatıyla mutfaklardaki yerini alıyor. Yüzde 50 indirim fırsatıyla sunulan banyo ve mutfak ürünleri ise evlerine yeni bir dokunuş katmak isteyenleri bekliyor.

Hem düğün alışverişleri yapacaklar hem de evlenen yakınlarına hediye arayışında olanlar, Hepsiburada'da sunulan seçili altın takı seçeneklerini de indirimli fiyatlarla sahip olabiliyor. Altın kelepçe bilezikler, beyaz altın baget küpeler, burgu zincir kolyeler gibi birçok hediye alternatifi sepette indirimli fiyatlarla sunuluyor."