1

Org. Akar'ın denetiminde dikkat çeken ayrıntı

2

İşte kahramanın son görüntüleri!

3

Görücüye gittiği evde katliam yapıp sosyal medyada paylaştı!

4

Burseya Dağı alınmadan önce böyle görüntülendiler

5

Ömer Halisdemir davasında salon karıştı

6

Define ararken, zehirlenerek öldüler!

7

FETÖ toplantısı yaparken yakalananlar tutuklandı

8

Suriye'nin Afrin hamlesine Çavuşoğlu'ndan yanıt!

Türkiye'ye geçen yıl en çok Rus turist geldi

Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) açıkladığı verilere göre, Türkiye'yi, 2017 yılında en çok Ruslar ziyaret etti. Ruslar, yüzde 12.2'lik oranla ilk sırada yer alırken, onları yüzde 9.3 ile Almanlar ve yüzde 7.2 ile Batı Asya ülkelerindan gelen turistler takip etti. 

Acampora: Sakin olun, faizler artsa bile...

Analist Ralph Acampora tahvil ve stokların dinaminiğine ilişkin piyasaları, “Sakin olun, bu tarihsel bir döngü. Önümüzdeki dönemde çok fazla dalgalanma olacak. Fakat boğa piyasası hala canlı ve iyi durumda. Bence faizler artırılsa bile hala yıllarımız var” diye uyardı.

Enerjiye yatırımda Türkiye'yi seçtiler

Türkiye'nin önde gelen enerji gruplarından, merkezi Denizli'de bulunan Bereket Enerji Grubu üst yönetimi, enerji konusunda işbirliği çerçevesinde Cumhurbaşkanı Rüstem Minnihanov'un davetlisi olarak Tataristan'a gitti.

"Hisselerde düşüşler potansiyel hasarın yalnızca bir bölümü"

ABD’nin önde gelen yatırım bankalarından Morgan Stanley, ABD’de hisse borsalarındaki, tahvil getirilerindek hızlı yükselişe bağlı düşüşleri "potansiyel hasarın yalnızca bir bölümü" diye tanımlayarak, daha büyük düşüşlerin gelebileceği uyarısı yaptı.

İhraç ürünleri fiyatlarında yıllık artış yüzde 12.09

Ülke sınırları içinde üretimi yapılarak yurt dışına ihraç edilen malların üretici fiyatları Ocak ayı sonunda yıllık yüzde 12.09 yükseldi.

Türkiye'nin kısa vadeli dış borcu arttı

Türkiye'nin kısa vadeli dış borç stoku 2017 yılında, banka dışı sektörlerdeki hızlı artışın da etkisiyle, yüzde 16 yükselerek 117.7 milyar dolara tırmanırken, orijinal vadesine bakılmaksızın vadesine 1 yıl veya daha az kalmış kısa vadeli dış borç stoku da 177.5 milyar dolara yükseldi.

Tüketici güveni azaldı

Tüketici güveni, tasarruf etme olasılığındaki yüzde 1.9 ve işsiz sayısı beklentisindeki yüzde 0.7 düşüşlere karşın, genel ekonomik durum ve hanenin maddi durum beklentilerindeki hafif yükselmelerle, Şubat'ta yüzde 0.1 azalarak bir önceki aya göre yatay gelişti.

Türkiye'nin futbolda transfer harcamaları geçen yıl yüzde 141 arttı

Uluslararası futbolcu transferinde geçen yıl en fazla para harcayan ülkeler listesine 7'inci sıradan giren Türkiye, 2016 yılına oranla yüzde 141’lik artış gerçekleştirerek transfere 159,4 milyon dolar harcadı.

Bitcoin 11 bin doları aştı

Pegasus Havayolları Ocak ayında 2 milyon 360 bin yolcu taşıdı

İTO/Oran: IMF'nin yaptığı Türkiye’ye karşı yeni bir cephe açmaktır

Bürümcekçi: S&P’nin not indirimi yapacağını düşünmüyorum