Geri Dön
GündemBeyazıt'taki çatışmanın en sıcak anları kamerada; polisin silahını alıp ateş etti

Beyazıt'taki çatışmanın en sıcak anları kamerada; polisin silahını alıp ateş etti

Fatih'te iki grup arasında çıkan silahlı kavgada biri polis 5 kişi yaralandı. Çatışma anına ait yeni cep telefonu kamerası ortaya çıktı. Çatışma anında polise defalarca ateş edildiği, polisin silahını alan bir kişinin de karşı tarafa ateş ettiği görülüyor.

Fatih Beyazıt Çadırcılar Sokak'ta iki grup arasında saat 10.00 sıralarında silahlı kavga çıktı.  Kavgaya müdahale etmek isteyen bir sivil polis yaralandı. Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Özel harekat polisleri de güvenlik önlemi alırken biri polis 5 yaralı hastaneye kaldırıldı. Olay yerinde geniy güvenlik önlemi alan polis 9 kişiyi gözaltına aldı.

Beyazıt'taki çatışma güvenlik kamerasındaFatih'te iki grup arasında çıkan silahlı kavgada biri polis 5 kişi yaralandı. Çatışma anına ait güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı.


ÇATIŞMANIN EN SICAK ANLARI

Çatışma anına ait yeni cep telefonu kamerası ortaya çıktı. Çatışma anında polise defalarca ateş edildiği , polisin silahını alan bir kişinin de karşı tarafa ateş ettiği görülüyor. Yaralanan polis de çevredekiler ve meslektaşları tarafından çekilerek olay yerinden uzaklaştırılıyor.

Önceki görüntüler:

Beyazıt'ta silahlı kavga; 1'i polis 7 yaralıFatih'te iki grup arasında çıkan silahlı kavgada biri polis 7 kişi yaralandı. Yaralılardan Kamran Dadashzade'nin hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi. Çatışma sırasında bir kişinin polisin silahını alarak karşı tarafa ateş etmesi kameraya yansıdı.