Geri Dön
Gündem Fatihte tartıştığı kadına küfredince darbedildi; kaçarken 2 otomobile çarptı

Fatihte tartıştığı kadına küfredince darbedildi; kaçarken 2 otomobile çarptı

Fatih'de iddiaya göre park halindeki aracını bulunduğu yerden almasını söyleyen kadına küfreden yabancı uyruklu kişi darbedildi. Otomobil ile kaçmaya çalışan kişi park halindeki 2 otomobile ve bir evin duvarına çarparken yaşananlar kameralara yansıdı.

Olay, Molla Gürani Mahallesi Tomrukçu Sokakta saat 17.00 sıralarında meydana geldi. Mohammed Kaled otomobilini bir binanın önüne park etti. Binada oturan bir kadın aracı ile otoparktan çıkmak istedi ancak Kaledin aracı nedeniyle çıkamadı.

Defalarca aramasına rağmen Mohammed Kaled aldırış etmedi. Aracının başına gelen Mohammed Kaled ile kadın tartışmaya başladı. İddialara göre bir süre sonra Kaled kadına küfredince tartışma büyüdü. Kavgaya kadının yakınları dahil olunca Kaled aracının içinde darbedildi.

Paniğe kapılan yabancı uyruklu kişi aracıyla hızla geri geri manevra yaparak kaçmaya çalışsa da evin duvarına çarptı. Bu sırada açık olan kapı bir kişiye çarptı ve gruptan birisi yere düştü. Kadının yakınları burada da araca ve sürücüye zarar vermeye devam etti. Otomobilini tekrar hareket ettirip olay yerinden kaçmaya çalışan kişi ara sokağa girdi ve park halindeki iki araca çarparak durdu.

İhbar üzerine olay yerine sağlık, polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Ölen ya da yaralananın olmadığı kazada 3 araçta ve bir evde hasar oluştu. Polis ekipleri tarafları polis merkezine götürdü. Yaşananlar ise çevredekilerin cep telefonu ve güvenlik kamerasına yansıdı.

Hakan Ergün, "Sokakta köşede kavga ediyorlardı. Yabancı uyruklu kişi küfrediyordu. 2 yumruk attılar. Can havliyle kaçarken dükkanın önündeki araçlara vurdu. Ölü ya da yaralı yok çok şükür. Polis ile birlikte karakola gittiler. Sabahtan beri aramışlar, 3-4 defa. Gelmeyince bu olaylar olmuş" diye konuştu.